Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Statisztikában hogyan számolun...

Statisztikában hogyan számolunk móduszt, ha a modális osztályköz az első osztályköz és nincs megadva alsó határa?

Figyelt kérdés

Így néz ki a feladat:

[link]


A hozzászólásokat is köszönöm!



2016. aug. 31. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez egy egyetemi vizsgafeladat, és nekem sajnos sehogy sem jön ki az, aminek az oktatónk szerint ki kellene jönnie.


Nem tudom biztosan, hogy mi lesz ilyenkor az osztályközök hossza és közepe. Pár nap múlva vizsgázom, és tartok tőle hogy ilyen feladat is előfordulhat. Ha valaki tudja a helyes megfejtést, azért nagyon hálás lennék!

2016. aug. 31. 16:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, erre nem kaptál pontot a vizsgán
2022. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert? A legnagyobb szórótárgy volt, kevés hallgató volt aki elsőre átment és a végén 2-esnél jobb jegyet kapott. Én végül úgy megtanultam hogy elsőre 4-essel mentem át!
2022. aug. 3. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!