Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha már úgy sem tudjuk (igazábó...

Ha már úgy sem tudjuk (igazából nem akarjuk) nem pusztítani a környezetet, miért nem tesszük ezt kisebb helyen?

Figyelt kérdés

[link]


Ennyire nem képesek az emberek hosszú távon gondolkodni?



2017. febr. 11. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én speciel tudok, csak leszarom.
2017. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Végül is, ha ezt tovább fojtatjuk akkor csak pár száz éven belül kihal az emberiség (ez még a kisebb baj), és rengeteg állat-és növényfajt magával ránt, pedig ők nem tehetnek erről (ez a nagyobb baj).
2017. febr. 11. 23:33
 3/11 Donald J. Trump ***** válasza:
52%

Mert a különféle nyersanyagok, termőföld és ivóvíz sem voltak olyan kedvesek, hogy egy koncentrált területre follyanak össze és onnan legyenek kinyerhetőek.

Másfelől az emberi természet alapja az explorációs vágy.

2017. febr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, mint írtam értem. És? Nem tartom olyan értékesnek az emberi fajt, meg összességében egyiket sem ezzel a sárgolyóval együtt, hogy ezt nagy csapásnak gondoljam, főleg, hogy nem is fog engem érinteni.

Sőt meszebb megyek, merem azt állítani, hogy az emberi faj kicsi ahhoz, hogy ezt tönkretegye. Ezen felül mindig krrízishelyzetben lép legnagyobbat a tudomány, lesz motivációnk az űrutazást komolyan venni és presszionálni a kolonizációs törekvések használható állapotba juttatását.

Ez utóbbi nekem őszintén kecsegtetőbb jövőt ígér, mint az, hogy egy kva papagáj faj kipusztul-e vag ysem.

2017. febr. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy magát a bolygót nem tudja elpusztítani az ember, és valószínűleg még az élővilágot sem teljesen, viszont így is egy csomó állat-és növényfaj ki fog halni, pedig ők nem tehetnek semmiről. Az emberi fajt én sem tartom sokra, felőlem kihalhatna, csak a többi fajt sajnálnám.
2017. febr. 12. 09:40
 6/11 A kérdező kommentje:
És remélem kihal az emberiség mielőtt el tudnák jutni a Marsra. Az, hogy magunk mögött hagyjuk a leamortizált környezetet, az még rosszabbul hangzik szerintem. Ha nem jutunk el a Marsra, akkor legalább mi is kihalunk, vagyis megesszük amit főztünk.
2017. febr. 12. 09:45
 7/11 Donald J. Trump ***** válasza:
0%
Ezen vágyadhoz viszonylag egyszerűen tudsz segíteni azzal, hogy veszel a boltban borotvapengét és felvágod az ereid. Kár érted, jó ügynök voltál.
2017. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyen felhasználónévvel te csak ne kritizálj.
2017. febr. 12. 11:18
 9/11 Donald J. Trump ***** válasza:
0%
Nem kritika volt, segítséget próbálok nyújtani legfőbb vágyadhoz és problémádhoz. Valami ilyesmi lenne ennek az oldalnak a lényege.
2017. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha az emberiség fele annyi emberből állna, mint jelenleg, akkor a problémák nagy része megszünne létezni. A bolygó olyan mint egy hangyavár. Nyüzsög az emberektől. Egyedül az óceánok és a sarkkörök maradnak ki a nyüzsgésből, mindenhol máshol önző, semmibe bele nem gondoló emberek teszik tönkre a bolygót, mert a pénznél nincs fontosabb. Pedig a Földnél jobb helyet soha nem fogunk találni, mégis semmibe vesszük.
2017. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!