Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Differenciál egyenletekhez...

Differenciál egyenletekhez van valami jó gyorstalpaló?

Figyelt kérdés

kedden vizsgázok matek IIből és ha tudom az elméletet meg a diff egyenletet akkor borítékolható a kettes


ami lehet : elsőrendű, másodrendű, laplace (fourier most nem kell)


vannak már alap sejtéseim, de elég nagyok a hiányosságok


2017. jún. 2. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, nekem az egyetlen matekos tárgy volt a diffegyenletek annak idején, amire kénytelen voltam tanulni. Ha nem jártál be, és lövésed sincs a témáról, akkor nincs sok esélyed, ha normálisan számonkérnek.
2017. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem veszés a dolog, ha nem kell bizonyítgatni csak megoldani. Vannak nagyon jó jegyzetek a neten, keress egyet és hajrá! Esélyed mindaddig van, amíg nem adod fel.
2017. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, például ezt üsd be a keresőbe: Bajcsay Közönséges differenciálegyenletek
2017. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Év vége van. Hogyhogy csak most állsz neki? Úgy gondoltad érdemesebb, ha a társasági életed alapozod meg, minthogy tanulj, ezért órák helyett inkább szórakoztál, buliztál? Hát, lehet rosszul döntöttél, lehet inkább a tudásodat kellett volna megalapoznod tanulással. Kár, hogy azok meg már nem tudnak segíteni, akikre úgy érezted érdemesebb több időt fordítanod, mint a tanulásra.
2017. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Scharnitzky Viktor: Differenciálegyenletek.

Ebben a legalapszíntűbb kvantitatív elemeket megtalálod.


De 2 nap alatt nem lehet megtanulni. Az elméletet meg pláne...

2017. jún. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, ezt a tölcsért még nem találták fel. De kérdezném, minek neked a kettes? Tegyük fel. Utána a többit is. Egyszer csak befejezed. Papírod is lesz. Tudásod lesz-e, amivel kezdhetsz valamit. Mert az a papír túl kemény az egyszerű felhasználáshoz, másra meg nem jó.
2017. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 babosmak1654 válasza:

Ha jól értelmezem Kandós vagy, ezesetben kandotk-n fent van vkinek a jegyzete "Óbuda-Farkas összes feladat" néven, és mivel h Farkas felejtsd el h biztos jó a megoldás, de az elvét és a számolás menetét meg lehet belőle érteni.

Továbbá van még jó pár hasznos jegyzet fent, pl

Scharnitzky Viktor - Differenciál egyenletek

Ha tényleg odateszed magad, akkor meg lehet tanulni, hajrá a vizsgán!

2017. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt én töltöttem fel - ha a 15/12/17 18:33 időbélyeges fileről van szó. Bár én is valahonnan letöltöttem, talán a scribdról.

Mondjuk a kandotkhoz kell jelszó, így aztán tényleg Kandósnak kell lennie.

2017. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!