Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A pénisz és a láb izmai...

A pénisz és a láb izmai összeköttetésben vannak egymással vagy csak nálam van így?

Figyelt kérdés
Érdekes egy kérdés, ha valaki ért ehhez, kérem adjon választ. Ha a makkom felső részét megdörzsölöm hirtelen mozdulattal, akkor a lábam megfeszül minden alkalommal, ez hogyan lehetséges?

2017. jún. 16. 20:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat légyszi. Gondoltam, hogy ilyen hülye nevet nem adhatnak egy betegségnek és erre nem is hozott kis semmit. Ha tényleg ez lenne a betegség, nem tudnátok linkelni róla valamit, mert semmit nem hozott ki.
2017. jún. 16. 22:46
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi negatívum nem fordult elő, csak ha oda nyúlok, erő teljesen megfeszül az alsó és a felső combom. Lehet, hogy nem is betegség és mindenkinél így van?
2017. jún. 16. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem találod a neten, mert mint mondottam volt, nagyon ritka betegség, a világon körülbelül 15 esetet regisztráltak eddig, ebből is 8-at az Egyesült Államokban, 2-t pedig Indiában. Mindenképp menj el egy szakorvoshoz. A tanulmányok még nagyon kezdetlegesek, én a tv-ben láttam róla egy műsort, meg angol szakfolyóiratban olvastam.

Különbség van abban, hogy a felső vagy alsó combod feszül-e meg ha dörzsölöd a makkot, ugyanis ha a felső akkor elvileg beválik ha fekvő helyzetben magad felé húzod a lábadat és közben elzárod a ftymavéget. Ekkor belazítod azt az ideget aminek a zsiborgása felelős a betegségért. Mindenképpen próbáld napi többször, ha nem javul, elvileg metéléssel/az ideg elvágásával műtéttel gyógyítható.

2017. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De h-h nem írnak róla semmit, még ha egy ritka betegség is? Te honnan tudsz róla?


Nekem semmi kellemetlenséget nem okoz, semmi bajom nincs a lábaimnak. Ha nagyon erősen körömmel teszek rá egy dörzsölést akkor megfeszül a felső és alsó comb izmom is, de csaj 1 mp erejéig. Kérlek vegyél komolyan. Tényleg okozhat véna elzáródást v nem tudom mit írt valamelyikőtök?

2017. jún. 17. 13:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Angolt is linkelhetsz ha tudsz. Köszi.
2017. jún. 17. 13:55
 6/10 dq ***** válasza:
Közel futnak egymáshoz az idegek.
2017. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire figyelmesen olvastad a válaszom, de leírtam, hogy egy tv műsorból és folyóiratból tudom, amelynek nincsen weboldala, netes formája!

Nem lesz baj, ez csak feltételezés volt, nagy valószínűséggel tényleg csak arról van szó, hogy közel fut egymáshoz az illető két ideg.

2017. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem, bocs azt nem láttam, csak h angolul olvastad.


És azt gondolom nem tudod, hogy mitől lehet, hogy közel futnak az idegek ilyen két egymástól távol lévő szervtől.


Köszi a válaszokat.


Még továbbá az a kérdésem,hogy mi köze van ennek a juharsziruphoz?

2017. jún. 17. 16:23
 9/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk ott megijedtem, hogy mondtad, hogy a melegeknél diagnosztizálták. Én biszexuálisnak tartom magamat. De remélem, hogy ez ettől független nálam és nincs ilyen betegségem. vagy valami enyhe fajtája, de elég érdekes, hogy ettől rángatózik a lábam..


Ha ennyire ritka a betegség, még akkor is felesleges lenne orvoshoz mennem, ha problémát okozna ez nálam, mert valószínűleg nem is hallottak erről a betegségről. Ez egyébként öröklődő betegség?

2017. jún. 17. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Másoknak is van ilyen, csak más részek vannak összekötve.

Azért van, mert közel futnak az idegek és nem tökéletes a szigetelés.

2017. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!