Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tudnátok ajánlani matekos...

Tudnátok ajánlani matekos oldalt laikus érdeklődőknek?

Figyelt kérdés

Mindig szerettem a matematikát, de igazán sosem voltam jó belőle, négyesekkel elevickéltem gimiben. Olyan területen dolgozom, amihez szinte egyáltalán nem kell matektudás, viszont szeretném szinten tartani, fejleszteni, vagy csak hobbiból olvasgatni róla. Főleg olyan dolgokat, amiket a hétköznapi életben is lehet hasznosítani.

Tudnátok ajánlani valami jó netes oldalt hozzá?



2017. júl. 5. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mateking.hu
2017. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez de jó, kösz!

Habár főleg egyetemi matek, ami nekem határeset, de ahogy látom, eléggé érthetően van elmagyarázva.

2017. júl. 5. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:

En ezt szeretem a legjobban:

[link]

2017. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, jónak tűnik.
2017. júl. 5. 23:46
 5/6 dq ***** válasza:

> Főleg olyan dolgokat, amiket a hétköznapi életben is lehet hasznosítani.


Valami példát tudsz adni?

2017. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát, pl. százalékszámítás, terület-kerület-térfogat (mondjuk ezek pont mennek nagyjából), valószínűségszámítás, halmazok, statisztikai adatok, grafikonok gyors kielemzése, ilyesmi. Gyakorlatilag az egész matek hasznos lehet valamire :) A hétköznapokban használatosat úgy gondoltam, hogy ne a legnehezebb, legelvontabb rész.
2017. júl. 6. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!