Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ti mit gondoltok a lapos Föld...

Ti mit gondoltok a lapos Föld elméletről?

Figyelt kérdés
A héten volt a Fókuszban egy riport, és ott azt állította egy ember, hogy a Föld lapos nem gömbölyű.

2017. aug. 6. 09:00
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
98%
Azt gondolom hogy ez egy nagy baromság miután a Föld gömb alakú, Magellán is bizonyította. De a földgömbnek is miért van gömb alaalakja világűrből készült fotókon is miért gömbölyű a Föld ha lapos lenne... Hülyeség!
2017. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
*alakja
2017. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Azt gondolom, hogy sok hülye van akik sok mindent mondanak. Régen ezeket nem mutogatták a TV-ben.
2017. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Még ha csak egy elme-roggyant állítaná, de ezek többen vannak.

[link]

külön oldaluk van és terjesztik a marhaságaikat.

Egyfajta konteósokról van szó.

Tessék, itt egy magyar oldal is:

[link]

2017. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Az a tapasztalatom, hogy akik ilyesmiben hisznek, azoknak igencsak téves elképzeléseik vannak a világról. Pl. fogalmuk sincs, hogy egy repülő mennyire parányi kis pont a Föld méretéhez képest, vagy halvány lila gőzük sincs, hogy működik a gravitáció. Egy beszűkült kis világban élnek, és nem hajlandóak tágítani a tudásukat.

Csak remélni tudom, hogy nem érvényesül az egy bolond százat csinál hatás, és korlátozott lesz azoknak a száma, akik ilyesmiben hisznek, és nem engedik magukat elbutítani az emberek.

2017. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy még az is a gond velük, hogy hiába mutogatunk nekik bármilyen bizonyítékot a gömbölyű Földről, akik egyszer el kezdenek hinni és állítani valamit, nagyon nehezen bírhatók jobb belátásra (amolyan "csakazértisezthiszem" hatás érvényesül), és inkább kigondolnak mindenféle badarságokat, mintsem belássák, hogy tévedtek.

Pl. #1 írta, hogy a NASA fotókat is készített a Földről. Akik már fanatikusan hisznek, azok ezt is meg tudják magyarázni, mégpedig azzal, hogy az összes NASA fotó hamisítvány, mert ez a mocskos NASA félrevezet minket. :S

2017. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy túl gyanakvó vagyok. Úgy sejtem, ez valami teszt, hogy elég hülyék már az emberek.

Magyar honlapjuk is van? Engem az érdekelne honnan van rá pénz?

2017. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Azok finanszírozzák a hülyeség terjedését, akiknek nem az az érdeke, hogy az emberek gondolkodjanak. És jól csinálják.
2017. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
92%

[link]


Itt vannak, sztem nem 100asak.

2017. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Gugu Gabor ***** válasza:
96%

Tudom kicsit off, de évente max 10000Ft egy honlap fenntartása (az ingyenes, de reklámmal tele szórt verziókról nem beszélek és nyilván nem egy index.hu/origo.hu látogatottságú minőségű honlapról van szó)

Internet előnye és átka, hogy bárki viszonylag egyszerűen és olcsón tehet elérhetővé kb. bármit az egész világ számára.

2017. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!