Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van-e magyar Természettudomány...

Ccaninventor kérdése:

Van-e magyar Természettudományos folyóirat vagy Szaklap?

Figyelt kérdés
Esetleg atomfizikával, asztrológiával kapcsolatos tudományos honlap?

2017. szept. 2. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ÉT

[link]

stb...

2017. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mojjo ***** válasza:
51%
Nem asztronómiát akartál írni asztrológia helyett véletlenül? :)
2017. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Mindegy az neki, csak legyen benne horoszkóp, mert egy tudományos lapban a jóslás is tudományosan igazolt. :)
2017. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem Mojjo. Direkt van mert meg akartam tudni, hogy vannak-e még bunkók. Először asztrofizikát akartam írni de nem bántam meg, hogy mégse...
2017. szept. 2. 13:47
 5/5 Mojjo ***** válasza:
35%

@4: Szerencsés lehetsz, mert ezek szerint nem találkoztál még bunkó hozzáálással :) Reméljük, ez így is marad. De hogy felismerhesd, megmutatom, az hogy nézne ki:


"Asztrológiával? Tudod te egyáltalán, hogy mi az az asztrológia? Ember, te tudományos szaklapokat keresel, amikor alap szavak jelentését sem tudod? Legalább néznél utána, mielőtt leírod, ha már magadtól nem tudod. Vagy ha tudod, akkor még hülyébb vagy, mint gondoltam: szerinted a csillagjóslát tudományos? Esetleg aurasebészetről, meg kártyavetésről ne keressünk neked tudományos szaklapokat?"


Szóval valami ilyesmi. Természetesen elhatárolódom ettől, nem véletlenül ezt írtam, de gondoltam, hasznos lehet megmutatni, mit is jelent a bunkó reagálás.

2017. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!