Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol találhatok részletes...

Hol találhatok részletes információt az űrutazásról, és az űrhajók működéséről?

Figyelt kérdés

A fenti kérdést kibővítve, valójában minden érdekelne, ami az űrutazást, űrhajók működését, és az űrrel kapcsolatos elméleteket ismerteti, lehetőleg olyan módon, hogy azt egy laikus is értelmezni tudja (akár angol nyelven is).

Az, hogy "Google a barátod" nem jó válasz, ugyanis elég sokat keresgéltem már, de valahogy nem találtam megfelelő forrást. Remélem tud valaki segíteni :)



2017. dec. 4. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=MmaCvh-Ls9Y


Ilyen, és hasonló videók, ismeretterjesztők vannak még a youtube-on. Kicsit keresgélni kell, de a lényeg, hogy vannak.

2017. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Elfelejtettem belefogalmazni a kérdésbe, hogy szívesen veszem a könyvajánlókat is (persze saját tapasztalat alapján).

2017. dec. 4. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó, bakker, ha időben írsz, tudtam volna ajánlani a "Gateway to Space" kiállítást. Sajnos csak szeptermber 11-ig volt, ezt lekésted.

Ott tényleg a kezdetektől - a rakétás kistalicskától - a mai technológiáig mindent bemutattak. Űrruhák, űrhajó belső, kapcsológombostól stb.

Hátha még lesz.....

2017. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!