Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ebben a videóban mutatják milyen lehetett a T. rex hangja: https://www.youtube.com/watch?v=cpipaUfcnmM Egyetértetek azzal amit a videóban mondanak a hangról? Tetszik nektek a hang? Szerintetek csak így, vagy nyitott szájjal is adhatott ki valamilyen hangot, mint a madarak és a krokodilok?

2018. jan. 7. 14:52
1 2
 1/17 Bubuka508 ***** válasza:
A T. rex tudott angolul? Mert én az ember süketelésén és némi szinetizátorbizsergésen kívül a világon semmi más hangot nem hallok itt.
2018. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az a "szintetizátorbizsergés" a T. rex hangja...
2018. jan. 7. 15:45
 3/17 TappancsMancs ***** válasza:
Az egy sima mozifilm amiben a hangokat kitalálják. A velociraptor se gy nézett ki mint a filmben, 60-80 magas volt és pulykaszerű.
2018. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 TappancsMancs ***** válasza:
2018. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mi? Az emuéhoz hasonló hangról beszélek, nem a Jurassic Park-osról...
2018. jan. 7. 19:46
 6/17 anonim ***** válasza:

Ezt a videót láttam múltkor. Elég érdekes.

Szerintem nyitott szájjal is adhatott ki hangot. Eléggé elképedtem, mikor megtudtam, hogy valószínűleg nem üvöltött. Bár azért ez a ,,búgás" se rossz.

2018. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amikor még úgy gondolták a tudósok, hogy a T. rex-nek simán lehetett nagy, összefüggő tolltakarója (szóval 2017. június 7. előtt (2015. október 29-én) a Saurian játék fejlesztői bemutattak egy videót, amiben az első hang volt, ami a Jurassic Park/os "üvöltésnél" sokkal élethűbb volt. Talán már az sem volt "üvöltésnek" nevezhető: [link]
2018. jan. 7. 23:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért azt senki se mondhatja, hogy nem ijesztő.
2018. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek, szerintem ez is van olyan ijesztő, mint a Jurassic Park-os "üvöltés", csak máshogy.
2018. jan. 8. 14:02
 10/17 anonim ***** válasza:

A filmben azért üvölt, mert látványos.


De a valóságban szüksége volt rá? Nem hiszem. Szerintem simán lehetett ilyen hangja.


A parasaurolophusé szerintem viszont ijesztő: https://www.youtube.com/watch?v=QtpSOpUDCb8

2018. jan. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!