Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Igaz volt a Roswelli UFO-bales...

Igaz volt a Roswelli UFO-baleset az erről szóló videó és, hogy felboncolták a földönkívülit?

Figyelt kérdés

Itt van a videó:


http://www.youtube.com/watch?v=0UP1OU9uQ2k


2010. jún. 8. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Állítólag volt egy eredeti videó. Ez csak egy "pótlás", mert megsérült az eredeti. Legalábbis én így tudom.

Egyébként véleményem szerint egy ilyen súlyú videót töröltetné a titkosszolgálat, szóval szerintem úgy kamu ahogy van.

2010. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
54%

Ha a titkosszolgálatnak valóban annyira nagy hatalma lenne, kétlem hogy lenne WikiLeaks.org még egyáltalán, vagy akárcsak egy munkatársa is életben lenne.

A videóval kapcsolatban pedig kb annyira lehetséges eldönteni, mint azt, hogy mi okozta a dinoszauruszok halálát. Vannak vélemények, ellenvélemények és feltételezések, de egyik se 100%osan bizonyított.

2010. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Az a baj, hogy elég rossz minőségű a felvétel, de az tény hogy (a többi ajánlott videóhoz képest) ez a leghitelesebb, de a belszerveknél nem látszik sok minden, mert valamiért akkor behomályosul a kép...

Amúgy a látottak alapján nekem túl emberszerű lény (a 6 ujjat és érdekes fejformát leszámítva).

2010. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy Santilli nevű fickó készítette a 90-es években, semmi valóságalapja nincs. Itt olvashatsz róla:

[link]

2010. jún. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

a roswelli ufo-t nem boncolták,pláne nem kamerák előtt,de ha mégis akkor se ilyen jóminőségben mert az egy min40 éves video lenne.

Ez a video amúgy kamu.

2010. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a videó bevallottan fake.


Az első verziója a "tulajának" az volt, hogy magnószalagokat vett (hangstúdiója van) és az egyiken ezt találta véletlen.


Aztán amikor lebukott (valójában annyira jó minőségű a hamisítvány, hogy nem lebukott, hanem az "űrlény" készítője vállott egy TV műsorban) akkor már azt állították, hogy ugyan az eredetileg megvásárolt szalagok egyikén volt egy valódi felvétel, de a kora miatt egy pár megnézés után tönkrement és másolat sem készült, így pontosan ugyan úgy leforgatták ezt....


Szóval ez kb 1000 sebből vérzik így, 100%, hogy kamu.

2010. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az ufo boncolás c. filmet, kellemes vígjáték ;)
2010. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!