Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Most lett vége a nagy esőzések...

Most lett vége a nagy esőzéseknek most komolyan újrakezdődik és egész hónapban esni fog megint? :S

Figyelt kérdés
Ez mia fakktól van? annyira idegesít. [link] nézzétek meg esőt ir egész hónapra:S Megint fuccs a deszkázásnak:'(
2010. jún. 14. 11:03
 1/6 Silber ***** válasza:
100%
A hosszútávú előrejelzést nem szabad komolyan venni. Csupán napokkal előre tudjuk valaminek a bekövetkeztét nagy valószínűséggel meghatározni. Most megint jön egy kis esős idő. Viszont utána (szvsz) megint kánikula lesz. Nyugi, nyár van.
2010. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jólvan megnyugtattál:D
2010. jún. 14. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én meg bringázni akartam :/ k*va eső
2010. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
28-30 fokban nem gáz az eső. Eddig azért volt szar mert nem volt nyár. De mostmár tökmind1.
2010. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen az időjárás...
2010. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálunk rövid ideig esett, de örültem neki...

Ilyen fejfájdító melegben jól esik.

2010. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!