Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyire fog majd változni a...

Mennyire fog majd változni a klíma a Földön? Lesz egyáltalán biztonságos hely a természeti csapások elől?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 18. 21:32
 1/3 anonim válasza:
79%

Nagyszerű,fél órával a válasz megírása után fogok válaszolni:)

Szóval hát igen.

Ugyanis reggel 60,70 fok hőség lesz,este pedig -50,60 körül.

Szóval nagyon rossz lesz.

Biztonságos helyet nem tudom hol lehet találni. Talán nem is lehet.

De ne ijedj meg,ez nem biztos hogy meg fog történni. :D

2010. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A természeti csapások világában a mezőgazdaság nemigazán tud teljesíteni. Ergo jön a drága étel korszak , éhinségek , társzadalmi feszültség ( sokat evők és kevest evők között...) emiatt háborúk , majd atom... Úgyhogy a legnagyobb természeti csapás az emberre nézve , az önön maga. Ami elől bizony nincs menekvés. Ecce Homo
2010. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hazánk az egyik legszélsőségesebb időjárású terület lesz, (vagy már az is), és valószínű forgószeleink is lesznek.Földházak építését javaslom szerintem praktikus megoldás, nekem is lesz majd egy.
2010. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!