Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez tényleg igaz?

Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
"This is a proven fact that humans get angry and offended faster than any other animal in the animal kingdom."

2018. aug. 6. 12:40
1 2
 1/11 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nem tudom, én kétlem. A tasmán ördög még álmában is morog.

:)

2018. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

Ez már csak azért sem lehet ,,bizonyított tény", mert nem ismerjük az összes állatot a bolygón:


Lehet, hogy valamelyik őserdő mélyén él egy kis felfedezetlen madárka faj, ami egész életében forrong és mindent, amit meglát szét akar zúzni.


Meg ha már tudományos tényként kezeljük, akkor kíváncsi lennék hogyan bizonyították be: Tudományos módszerekkel kiderítették, hogy melyik állatnak mi a legidegesítőbb, és utána lemérték, hogy mennyi idő alatt dühödik fel? :D


Mi az, hogy idegesítő? Talán erre van tudományos definíció? Le tudjuk írni tökéletesen mi zajlik le az összes állat agyában ha idegesnek látszik? honnan tudjuk hogy ideges, vagy csak játszik? Mi a megsértődés? Ennek is ismert az összes neurobiológiai vonatkozása?! nemááár...


Esetleg állatkínzással érték el a fantasztikus tudományos felfedezést? ütlegelték a bogarakat és az emlősöket, aztán várták, hogy mikor kezd el visszatámadni? Egy fehér cápával és egy medveállatkával is elvégezték a kísérletet? És ha elvégezték, akkor hogyan? Bizonyosan minden ízében megfelelt ez a bizonyítás a tudományos módszertan elvárásainak?


Az ember nem agresszívabb faj a többinél, csak nagyobb hatással van a környezetre. Az ember kíváncsi, kényelmes, kreatív, stb. Ezek jellemeznek minket! Ezért vagyunk mások! Ha evolúciós zsákutcák vagyunk, akkor persze kipusztulunk, de az élet akkor is megy tovább....

2018. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Wadmalac ***** válasza:

Mondjuk az tény, hogy akit nem idegesít fel a Győzikeshow, az egy állat.

:D

2018. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tislerics Máté ***** válasza:

Miééééééért???? A Gyözikeshow tök jóó.... :D


Hoppá... most lebuktam.. Állat vagyok!

2018. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Wadmalac ***** válasza:

Sebaj. Minden ember az.

Csak a győzikésebbje állatabb.

2018. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tislerics Máté ***** válasza:

Hát nem tudom... a média világa engem mindig is lenyűgözött. A Győzikeshow-t alapvetően egy jó műsornak tartom, a saját kategoriáján belül.


Nem gondolom, hogy a bulvármédia, egy rossz dolog lenne. Ez egy pénzkereseti forma. Ráadásul örömet is okoz, sokaknak. Nyilván idegesítő is, sokaknak, de ez attól még sikeres lehet.


Az ember szerintem nem azért emberibb, mert elhagyja, az ilyen egyszerű szórakozási, kikapcsolódási tevékenységeket. Sőt a legtöbb ember szerintem pont, hogy szereti az ilyen műsorokat.


Az ember olyan, mint amilyen a legtöbb ember. Nem lehet kiragadni belőle egy csoportot, ami "emberibb". Mi vagyunk az emberek: sajnos többségben érdektelen és unalmas, lusta, egyszerű emberekkel... Ha az értelmiség és a tudományos elit lenne a többségben, már rég a Marson nézegetném az üdülőfalukat. Vagy befizetnék egy Jupiter körüli útra a haverokkal. Nem lenne környezetszennyezés, mindent újrahasznosítanánk, nem lennének álhírek, nem lennének nézettek a győzikeshow-k. A legnézettebb műsorok ismeretterjesztő és valóban színvonalas művészeti produkciók lennének...

2018. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És mi van az agresszív kismalaccal, vaddisznóval (wadmalaccal)? :D
2018. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Wadmalac ***** válasza:
Aki azt állítja, agresszív vagyok, annak átharapom a torkát.
2018. aug. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Wadmalac ***** válasza:
2018. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tislerics Máté ***** válasza:
#9-es cikk szuper! Bárcsak sokan elolvasnák...
2018. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!