Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy lehet a homo heildenberge...

Hogy lehet a homo heildenbergersis (remélem jól írtam) a modern ember és a neandervölgyi közös őse?

Figyelt kérdés
A Wikipédia azt írja a homo heildenbergersisről hogy a homo erectus európai leszármazottja. De ha európában fejlődött ki akkor csak a neandervölgyi őse lehet. Legalábbis én úgy tudom hogy a homo sapiens Afrikában fejlődött ki. Esetleg a heildenbergersisek vissza vándoroltak és úgy? Nem értem, kérlek magyarázza el valaki.
2018. aug. 13. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezeket találtam a Wikipédián:

"Its exact relation both to the earlier Homo antecessor and Homo ergaster, and to the later lineages of Neanderthals, Denisovans, and modern humans is unclear."

"The delineation between early H. heidelbergensis and H. erectus is also unclear."

Tehát nem lehet pontosan tudni, mi is van.

2018. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lof***t nem tudok tudok angolul :'D

De amugy koszonom.

2018. aug. 13. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!