Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mire használják a cannabis...

Louis2000 kérdése:

Mire használják a cannabis oil nevezetu szert? Mármint a cannabisz olajat? Mongyuk ha bekened vele a cigit az ugyan olyan hatast ad mint a a cannabis? Vagy csak maszirozni szoktak vele? Nekem ez magas

Figyelt kérdés

2018. szept. 2. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

CBD olaj. Nincs pszichoaktív hatása, ez egy hatékony gyógyszer ami bizonyítottam megöli a rákos sejteket, megszünteti az ízületi gyulladást, enyhíti a sclerosis multiplex tüneteit és szorongást, elnyomja a Parkinson-kór, tourette szindróma és pánikbetegség tüneteit, illetve csökkenti a magas vérnyomást.


Baromi drága és még nem mindenhol legális, nálunk igen.

2018. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"A nemesített hibrid kendermag (Cannabis sativa = "hasznos kender") nem tartalmaz THC-t, ezért tudatmódosító hatással nem, viszont megszámlálhatatlan értékes élettani hatással rendelkezik."

[link]

2018. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha kannabisz olajról és nem cbd olajról kèrdezel akkor az egy bagyon erős kivonat.

Szinte csak a kannabidoilok találhatók benne.

Csak is az ha nem kevered olajjal.

Gyógyászati celra használják.kúlsőleg belsőleg.

Cigarettára téve erős betépèst okoz

De én oralisan juttatnàm a szervezetembe több szempontból is.

Ez nem tanàcs csak én.

2019. febr. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!