Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elhiszed, hogy egész nyáron...

Elhiszed, hogy egész nyáron ilyen időnk lesz? Csapadékos, hűvös?

Figyelt kérdés
hiszek abban, hogy lesz jó idő. Nehéz úgy lenni egy közösségben, hogy azzal tömik a fejed, hogy ne reménykedj, mert itt azért sem lesz jó idő :( Te hiszel abban, hogy lesz jó meleg? Gondolom sok itt az időjárásos kérdés, de én NEM, NEM gondolom, hogy a vulkánnak van köze ehhez. Mert ez egy mediterrán ciklon miatt van. :)
2010. jún. 23. 09:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Minden nap nézem az időjárást is, de néha annyira elkeserít, és így depresszióba esek :D
2010. jún. 23. 09:57
 2/7 anonim válasza:
Azért az egész nyár túlzás, de nagyrészt valóban esős időre számíthatunk sajnos. De lesz pár hét amikor jó idő lesz.
2010. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De miért kéne esőre számítanunk? Én ezt végképp nem értem, hiszen sokszor még azt se tudják megmondani, hogy milyen idő lesz 3 nap múlva, sőt hogy milyen idő lesz másnap (!!!), akkor honnan tudnák, hogy ennyi eső lesz? Mindenki azzal jön, hogy ez lesz, de miből gondolják? Ha valaki megmagyarázza nekem, akkor elfogadom. De az időjárás előrejelzés, szinte csak 1 hétre biztos. Reggel, és este is nézem az interneten az előrejelzéseket, és van mikor reggel 1 hét múlva 20 fokot mond, reggel pedig ugyanarra a napra 30-at. Ez annyira izé. Honnan tudják, hogy eső lesz szinte végig?
2010. jún. 23. 10:44
 4/7 A kérdező kommentje:
*másnap reggel pedig 30-at
2010. jún. 23. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Végre nem egy rohadt meleg, fullasztó nyár. Én örülök ennek az időnek.
2010. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megsúgom, csak neked, (a kérdezőn kívül mindenki csukja be a szemét) hogy nem lehet 1 hétnél előbbre előrejelezni az időjárást, ahhoz a meterológusok nem tudnak elég adatot gyűjteni, adat híján meg az időjárásmodellek 3-5 nap után annyira szétcsúsznak, hogy a beválási esély olyan kicsi, hogy egyszerűbb hasraütésszerűen jósolni. Így valószínűleg egy átlagos nyarunk lesz.
2010. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elhiszem? "hiszek abban" szerintem menjél a tudomány témakörből de sürgősáűn, át a vallásba vagy ezoteriába.
2010. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!