Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lapos föld, hol tudnék olyan...

Lapos föld, hol tudnék olyan információkat közzétenni amivel cáfolom a laposföld elméletét?

Figyelt kérdés

Olyan hely érdekel, amit a legtöbben olvasnak a laposföldesek közül.

Sajnos a legtöbb gömbpárti egyértelmű bizonyítékok nélkül vagdalódzott, így terjedt el és valóban nagyon bonyolultan sikerült egyértelmű információkat, bizonyítékokat szereznem mivel mindkét oldal csalt! De most van egy nagyon jó bizonyítékom a lopos föld ellen.


2019. jún. 16. 00:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Az ugye megvan, hogy a laposföldeseket nem érdeklik az érveid?
2019. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ezek nem érvek, ezek bizonyítékok!
2019. jún. 16. 01:02
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen felesleges. A laposföld hívők nem hisznek el semmilyen bizonyítékot. Több millió bizonyíték van, de ők csak azt fogadják el amit ők kitalálnak. Ez egy szekta, abben hisznek. Van aki a féktárcsa erejében hisz, van aki a laposföldben, van aki Istenben. Hit kérdésekben meg nincs igazán helye a vitának, mert ész érvekkel nem lehet őket meggyőzni. Másik részük meg sima troll (vagy perverz) aki arra élvez, hogy látja, hogy a másik ugrik és bosszantja a másikat. Ez is ilyen, hogy elég sokan ugranak rá, hogy "édes öcsém mekkora ... vagy, hogy trivialitásokat nem hiszel el" ő pontosan tudja, hogy az egész egy egetverő b*ság, de mível lehet hozzászólókat gyűjteni meg 3,2 másodperc ideig lekötni emberek figyelmét erre elélvez (ha már a csajával nem tud mit kezdeni). Nagy részük tényleg élvezi, és tudja, hogy az egész humbug (volt az az örült rakátés figura az USA-ban csak azért állt be a laposföldesek közé, mert le tudta őket nyúlni pénzzel, hogy őmajd bebizonyítja...). Van egy harmadik csoportjuk aki meg olyan szinten ostoba, hogy fájdalmas. Nekik bármit mutogathatsz még az is nagyon komoly szellemi kihívás számukra, hogy meg mondják, hogy 2+2 vagy a 2*2 nagyobb szám-e? Nekik eleve bonyolult az egész Kopernikuszi-Kepleri világkép nekik a lapos föld és az az körül keringő mindenféle égi cucc egyszerűbb. Hogy gömb lenne? meg gravitáció? meg naprendszer? Esetleg ősrobbanás? Nem képesek felfogni. Hogy honnan van érettségijük (némelynek diplomája) azt ne tőlem kérdezd.Ez a "modern" oktatás szégyene (nem csak MAgyarországon, szerte a világon). Egy időben volt egy "Észbontók" "vetélkedő" (nem tudom mennyire volt kamu, de ha paródiának nézem akkor nagyon üt, mert tényleg vannak ennyire totál sötét emberek).
2019. jún. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
"Több millió bizonyíték van " Nincs! Egyértelmű bizonyíték kell ide és szereztem! Eddig nem volt, nagyon beleástam a témába és úgy sem találtam!Az a baj, hogy a gömbföldesek között is ugyanannyi az id..ta , sokan hamisított vagy bizonyíték nélkül vagdalóztak, ha mind a két részről vannak bizonyítékok rá és az ellenkezőjére is te is átgondolnád hova voksolj!
2019. jún. 16. 01:12
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az idióták lapjában tedd közzé.
2019. jún. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Én eleve azt sem értem, hogy mit kell ezen cáfolni? Az értelmesebbje tudja, hogy gömbölyű, nekik nem kell semmit se cáfolni. A mulyábbjának meg cáfolhatsz te bárhogy meg bizonyíthatsz bármit, nem érdekli őt, gyakran fel sem fogja.
2019. jún. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy a Föld geoid kb. 2000 éve bizonyított tény. Nincs szükség arra, hogy ezt te tovább bizonygasd.
2019. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 2*Sü ***** válasza:
89%

A lapos Földben való hithez meglehetősen paranoid gondolkodás kell. De sok más konteóhoz is. Ennek a gondolkodásmódnak meg az a jellegzetessége, hogy minden cáfolatot beépít az illető a saját paranoiájába.


Van „A” meggyőződés. Ha „B” cáfolja az „A” állítást, akkor a következtetés nem az lesz, hogy akkor „A” állítás hamis, hanem az, hogy akkor „B” állítás sem igaz. Ha sikerül logikus úton levezetned, hogy mivel 1+1=2, ezért „A” állítás nem lehet igaz, akkor is ez fog történni, a következtetése az lesz az illetőnek, hogy akkor bizony nem igaz, hogy 1+1=2.


(Láttam ilyet. Próbáltam matematikai úton is levezetni, hogy a lapos Föld koncepciója tarthatatlan, az eredmény az lett, hogy maga a trigonometria összefüggései is hamisak, és csak azt a célt szolgálja, hogy alátámassza a gömbföldes „agymenést”.)

2019. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

"Egyértelmű bizonyíték kell ide és szereztem! Eddig nem volt"


Kedves kérdező, most azt akarod itt előadni, hogy minden tudós idióta és soha nem prezentáltak bizonyítékokat, bezzeg te...?


Mert ez hajszál pontosan ugyanaz a felfogás, amivel a laposföldesek, védőoltás-ellenesek, stb rendelkeznek. Ők is épp ugyanazt hiszik, hogy a tudósok által prezentált dolgok nem valódi bizonyítékok és a saját hülyeségeikben hisznek csak. Meggyőződésük, hogy csak a saját igazuk az igaz. Te pontosan ugyanezt állítod. Még ha ellentétesek is a nézeteid, az érvelésed épp ugyanolyan rossz, mint a laposföldeseké.


Tegyél egy szívességet mindenkinek, de főleg MAGADNAK és felejtsd el ezt.

2019. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, te is ugyan olyan laposföldes vagy, csak a másik végéről.


Nincs értelme...

2019. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!