Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen fakultatí programokra...

Milyen fakultatí programokra érdemes elmenni Tunéziában?

Figyelt kérdés
Monasztrirba megyünk nyaralni, és érdekelne, hogy milyen programok vannak.
2010. aug. 4. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Legelsősorban persze a tengert :)

Utána már irodától függ, van bőven ajánlatuk. Nekem pl a karthágói kirándulás tetszett, az mindenképp. Sivatagi túra is van, de az többnapos, és egy hétből nem érdemes sztem annyi időt rááldozni, két hétnél már talán. Monasztir és Sousse is közel van, azt is meg lehet épp nézni, nekem kb ennyi fért bele, mert a tengerre is hagyni kellett időt :)

Ja! A félpanzió szívás, mert innivalót úgy kell venni és drága! Minibárt pedig nem akarják feltölteni, azt mondják vegyél lent a bárban... bár gondolom ez hotelfüggő is, de ez egy ÖTcsillagos hotel volt!!!

Útlevélre vigyázz, el ne vidd bazározni.

2010. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tevegelni mindenképpen menjetek el. Meg jók a kalózhajós kirándulások is.
2010. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem személy szerint a tengeri horgászat tetszett a legjobban, Port el Kantaoui-ban fizettük be a kikötőben, mellesleg potom áron (párezer forint-két fő). Mondjuk túl nagy halakat nem fogtunk, de a hajó kapitánya jóvoltából láttunk polipot, tengeri csillagot!
2010. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!