Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szeretnek Marokkoba utazni,...

Busi kérdése:

Szeretnek Marokkoba utazni, de az utlevelemben van izraeli pecset. Kell ilyenkor valami extra papirt beszerezni a nagykovetsegrol?

Figyelt kérdés
Ugy tudom, hogy Egyiptomnal el kell menni elotte a nagykovetsegukre es kerni kell valami papirt ilyenkor.
2010. szept. 18. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ööö, ne haragudj, de mi a köze az izraeli pecsétnek az útleveledben egyiptomhoz?:)
2010. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
58%
én se értem hogy függ össze a kettő...
2010. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Én is hallottam arról,hogyha egy útlevélben izraeli pecsét szerepel akkor az arab országok nem engedik be az embert..

Mivel ennyire gyűlölik egymást..Az egyik haverunkat Egyiptomba nem engedték be mert előtte arab országokban járt,és tele volt az útlevele arab pecsétekkel..

Talán tényleg a követségen kéne érdeklődnöd,hátha ott tudnak segíteni..De ha másképp nem megy akkor csináltass új útlevelet,mondjuk csinálj 10 éveset..(akkor újat kapsz,és abban nincs még pecsét)

2010. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát, azt tudom, hogy Egyiptomnál gond, ha előtte voltál Izraelben, de hogy Marokkónál mi a helyzet ilyenkor, azt nem tudom. Szerintem hívd fel a nagykövetségüket és kérdezz rá tőlük.
2010. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyiptomba nincsen gond az Izraeli pecséttel.

Szíriában van gond.

Izraelnek és Sziriának van egymással konkrétan diplomáciai problémája, nem a többi arab országgal.

Ez egy jó nagy baromság.


Az ismit valami más miatt nem engedték be ez egész biztos Egyiptomba, azzal nem foglalkoznak, hogy hány arab pecsétje van.

Azzal igen viszont, ha esetleg valahol megjegyzést vittek fel róla a rendszerbe.


Egyébként meg, ilyen kérdéssel kapcsolatban, esetleg tudom ajánlani a Marokkói Királyság Budapesti Nagykövetségét! Valahol a 2. kerületben van.

Kicsit talán közelebb mint Egyiptom :)

2010. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!