Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomban lehet búvárkodni,...

Egyiptomban lehet búvárkodni, úszás tudás nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy az ilyen programokánl nem feltétlenül kell búvár végzettség,meg régebb hallottam olyanról is, hogy valaki úszni se tudott és úgy is volt alkalma búvárkodni, persze kísérő mellett.

2022. nov. 11. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát ezt elég nehezen tudnám elképzelni. A vezető nyakába kapaszkodsz vagy hogy? Amúgy meg tanulj meg úszni! Rengeteg kisgyerek is tud, nemhogy a felnőttek.
2022. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, pénzért bármit.

…de nagy kínlódás lesz, mert a Divemaster nem fog téged cibálni a víz alatt ide-oda.

2022. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Igen, lehet. Bárki mehet bemutató merülésre ( intro diving ).

Ilyenkor egy merülésvezetővel egy kis mélységű, könnyen merülhető helyen lehet belekóstolni a búvárkodásba.


Nem kell hozzá búvárminősítés, bárki kipróbálhatja. Nem csak Egyiptomban, de minden merüléhelyen ( Adria, Málta, Maldív stb ) van ilyen lehetőség.

2022. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
#3 De ÚSZNI tudni kell hozzá. Ez amúgy el se tudom képzelni: a dm majd belekarol, vagy hogy? Egyáltalán, nem értem, miért akar bemenni a gyerekmedencénél mélyebb vízbe az, aki nem tud úszni.
2022. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

"De ÚSZNI tudni kell hozzá."

Nem azt mondom, hogy nem hátrány,de amikor rajtad a jacket felfújva, a palack, ki vagy súlyozva , lábadon az uszony és benne vagy a vízben - hát akkor nem sok hasznát veszed az úszás tudományodnak.


"Ez amúgy el se tudom képzelni: a dm majd belekarol, vagy hogy? "

Valahogy úgy. Itt találtam egy videót, hogy is néz ki az egész:


https://www.youtube.com/watch?v=3UNHURSbJpk

2022. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
5: azt kínlódásnak hívják, nem buvarkodasnak. Ha nincs egy alap biztonságérzete a vízben, amit úszás azért megad, akkor veszett úgy az egész.
2022. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!