Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Az érdekelne h mit tudtok...

Az érdekelne h mit tudtok arról h mi annak a munkának a neve h aztcsinálom h kimegyek afrikába h segítek az éhező gyerekeken? Mien iskolakellhozzá. Végzettség.

Figyelt kérdés
Nagyon vonz az Afrikai élet :) és h segítsek az éhező gyerekeken :) és Nemtudom mien iskola vagy végzettség kell ahoz..mien munkahelyek vannak..
2010. szept. 29. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyesmivel van Unicef foglalkozik elsősorban, velük kell felvenni a kapcsolatot. Ha fizetett munkát akarsz, akkor főleg orvosként vagy esélyes, amúgy elsősorban önkénteseket küldenek. Gondolkoztam már én is rajta, de az önkéntes munka anyagilag elég húzós, mert neked kell állnod nem csak az útiköltséget, biztosítást, szállást, kaját, hanem sokszor tetemes mennyiségű regisztrációs díjat is. Szóval még olyan sincs, hogy ott dolgozol, és cserébe eltartanak.
2010. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
van helyett az. Elírtam. :)
2010. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
49%
Nemtudom,de szerintem ilyen helyesírással esélytelen....
2010. szept. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nemazt kérdeztem h helyesen irok e :)
2010. szept. 30. 14:48
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen helyes írással nem fognak komolyan venni.
2010. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen ritka az olyan önkéntes munka, ahol afrikai gyerekeknek magyar helyesírást kell oktatni. :)
2010. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de szerintem minimum egy önéletrajz kell ahhoz, hogy kivigyenek bárkit is. Gondolom nem egy ember jelentkezik. Ha én választhatnék, akkor csak nem olyat választanék, aki két értelmes, helyes mondatot nem tud leírni. Bár az is lehet, hogy másnak ez a hülyéje. :P
2010. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Demost próbálja megfogalmazni valaki ezt a kérdést. mert nemazzal van a baj h helytelenül irok, hanem h hogyan kérdezzem meg :) és nevárdel h gépelőtt néznifogom h helyesen verem e le a billentyűt..
2010. okt. 1. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd.. ha te nem szégyenled, akkor hajrá.
2010. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Önkéntes munka. Ha ki akarsz menni, akkor meg kell keresned egy szervezetet, akik ezzel foglalkoznak. Mivel nem kapsz semmit, max egy repjegyet, sok pénz szükségez hozzá, illetve nagyon jó angol nyelvtudás, esetleg pedagógiai vagy gyerekekkel kapcsolatos ismeretek.
2010. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!