Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Utazik még valaki hajóval? Ko...

Utazik még valaki hajóval? Konkrétan Egyiptomból Olaszországba kellene személyszállító hajót találni. Léteznek menetrend szerinti kompok?

Figyelt kérdés

Nem luxus hajóutat keresek.

Ismerősöm egy év után költözik haza Egyiptomból. Regeteg holmija lett ennyi idő alatt. Horror áron hoznák haza a légitársaságok. Kidobni meg sajnálja. De ha nem talál más megoldást, a kevésbé értékes holmikat ott kell hagynia.



#Egyiptom #komp #Földközi-tenger #személyszállító hajó
dec. 26. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Áprilisban indult egy új kompjárat Damietta-Trieszt között.
dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most értesültem: Egyiptomból Sziciliába van menetrendszerű komp, 8 és fél órát megy és 257 euroba kerül személyenként. Nyáron (ápr.-okt.) érdemesebb Görögországba kompozni. Onnan egyszerübb málhával hazavonatozni. Port Said-ból Pireusz-ba van kompjárat.
dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én semmit nem találtam erről. És sajnos a most kapott infók alapján sem. Jó lenne egy menetrend, vagy legalább a cég honlapja, akik üzemeltetik.

dec. 27. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha sok cucca van az illetőnek, érdemes konténerrel szállítani a holmit. Vannak logisztikai cégek, amik elrendezik a konténer teljes útját háztól-házig. Ha belefér, akkor lehet a kisebb 20 láb hosszú konténert bérelni, az olcsóbb sokkal, de még úgy is lesz 1-2 millió forint.
dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Nem tudom mennyi holmija lehet, de ez jó ötlet!


Sajnos az előzőekben említett kompok nem találhatók meg. Csak fórumokon beszélgetnek róla, de menetrendben ilyenek nincsenek.

jan. 1. 01:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert nem a komp-társaság hírdeti, hanem a költöztető / szállítmányozási cég biznisze, nekik van egyességük a komp-társasággal. Hiszen a konténert ki- és be kell emelni daruval, érkezés után a költöztető telephelyén őrzik, amig a tulajdonos is átveheti és pl. vonatra rakatja...
jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
jan. 2. 01:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltá?
márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!