Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Úgy tudom Tunéziában kb. 18...

Úgy tudom Tunéziában kb. 18 fok van januárban. Ilyenkor érdemes elutazni oda? Mit lehet csinálni ilyen időben?

Figyelt kérdés
2008. jan. 18. 14:49
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia. Szerintem nem erdemes akkor kimenni, 18 fok nem valami sok, kint vagyok Californaiba, itt is talan annyi szokott lenni napkozbe, vagy talan kicsivel tobb, de pl azt nem tudnam elkepzelni, hogy belemenjek az oceanba..:) a viz is hidegebb meg ilyenkor. Meg nem hiszem hogy nagy mozgas lenne Tuneziaba meg.

Viszont tudok ajanlani egy szallodat, en tavaly voltam a barataimmal Hammametbe, a Prima Life Safa nevu 3*-os Hotelben, nagyon jo minden korosztalynak, estenkent az animatorok lefoglaljak az embereket,eloszor a gyerekeket, majd kulonbozo musorok vannak, es utana egy kis tancikalas. napkozbe is szoktak programokat csinalni a parton, van sok vizisport lehetoseg, kozel van a piac (medina), a gyerekeknek van egy kis vidampark kb 2 sarokkal arrebb, a szallodaban van 2 medence, az egyik csuszdas.. egesz napos kiszolgalas..kiveve a kaja, mert az reggeli, ebed, vacsora, de a kinti barban van Snack. Megbaratkoztunk az idegenvezetonkkel, egy fiatal srac volt, es o mondta, hogy o majustol kezd el ott dolgozni, akkor jonnek a turistak. Tehat akkor erdemes menni. Mi juliusban voltunk, es kb fejenkent 120.000 Ftbol jottunk ki mindennel egyutt(ha jol emlekszem), az ellatas all inclusive, ugyhogy nem is nagyon koltottunk semmit. Sokan mondtak, hogy este nem szabad kint setalgatni, ez hulyeseg..sok rendor volt, meg a piacra is bementunk ejszaka, ott egyebkent is sokan vannak,nem lett semmi bajunk.:) Na de persze mar a 2. nap hozzaszoktunk az arab mentalitashoz, a piacon mindenki koszon, altalaban azt hittek lengyelek vagyunk, probalnak becsalogatni az uzletbe, ilyenek.En csak azert elmentem diakmunkara, hogy ezt a nyaralas finanszirozni tudjam, es jo volt nagyon...jo hely csak ajanlani tudom minden korosztalynak.:) Amivel vigyazni kell... mi 4en voltunk...1 heten belul mind a 4en rosszul lettunk a kajatol..legalabbis ugy gondoljuk attol.:) meg aki sokat ivott, az pluszba attol is..:) de ez Afrikaban mar csak igy van, a mi gyomrunk nem nagyon birja.tehat gyogyszert nem otthon hagyni.. nalunk a reggeli feles se nagyon segitett.Bar a 3. nap utan elhanyagoltuk, lehet ez volt a gond :D Ha valami kerdesed van tedd fel nyugodtan.

Gina

2008. jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
köszi aranyos vagy, az az igazság h.2 éve már voltam Tunéziában Hammametben ugyanebben a szállodában!csak most a szünetben gondolkodtunk rajta h.elmegyünk telelni,a jó árak miatt.de azzal nam számoltunk h.ennyire 'hideg' van ott is.ezért kérdeztem hátha van vkinek tapasztalata ilyen téren..semmi baj telelés egyelőre lefújva.mégegyszer köszi a választ.
2008. jan. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
jO RÉG TETTED FEL A KÉRDÉST DE AZÉRT ÍROK. mi tavaly január 25.én mentünk elötte voltunk már szeptemberbe is. Szerintem nagyon jó volt annyi hogy a tengerbe nem lehetett fürcsizni mert hideg a víz,de napoztunk 22 fok volt de ott még ezt is melegnek éreztük,rövidbe jártunk bár az ottaniak nagykabát + sapi.Ilyenkor jó kimenni a sivatagba 2 napos tura nincs 50 fok baromi jó!!! Szerintem érdemes most is menni!
2009. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!