Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen autóval vágjak neki...

Milyen autóval vágjak neki Afrikának?

Figyelt kérdés
Európából Fokvárosig és onnan vissza.Gondolok most megbízhatóságra,teljesítményre,fogyasztásra,árra és könnyebb karbantartásra/szerelhetőségre.És az is jó lenne ha bírná a terepet!
2011. okt. 15. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen terepjáró kell ide.

Szerintem valami Jeep vagy Land Rover körül kellene gondolkodni.

2011. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
valami direkt ilyen állapotokra kitalált kocsi kéne. valami defender vagy g-s merci vagy ilyesmi. nissanak is volt most évelején valami ilyesmije. nagyköbcentis szívodízel az strapabiro víz alá is megy és nehéz elpusztítani. vagy ugyanez benzinesbe azt talán szerelni is könyebb és talán üzemanyagot is könyebb bele keríteni bár nemismerem az afrikai viszonyokat. általánosságba olyasmire van szükséged ami nagyköbcentis(mert azt könnyű szerelni és kevésbé hajlamos meghalni) sok van belőle az adott országban(könnyebb alkatrészutánpotlás) viszont ne legyen csucsrahegyezve a motor mert az könyebben elromlik. a lényeg h egy 13as kulcsal meg lehessen szerelni. nissant hozom fel ismét az valami 4000cccm-s szívodízel 140loerővel. szerintem megölni nem lehet...
2011. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2.válaszoló.A nissan patrol 3.3 TD-n gondolkodtam! szerintem egy kisebb átalakítással pl megemelés stb már teljesen jó lenne.Az autót hajtani nem akarom,nem a sebesség a lényeg,hanem hogy elvigyen és haza is hozzon. :) jön még egy autószerelő is szóval ha van valami,akkor meg lesz csinálva.Bár remélem hogy nagy baj nem lesz.Mondjuk nem holnap indulunk mert még nincs meg a megfelelő keret az induláshoz addigis még okosítom magam egy kicsit amennyire tudom.Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 15. 15:18
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenféle tanácsot elfogadok ha esetleg valakinek van tamasztalata ilyen téren!
2011. okt. 15. 15:47
 5/13 anonim válasza:
kocka lada
2011. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Végülis mentek már trabantal is :D
2011. okt. 20. 15:05
 7/13 anonim válasza:
A legjobb LADA NIVA, mert legyilkolhatatlan. Még a HUMMER-t is elverte.
2011. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
És mellesleg olcsóbb is :D
2011. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyen afrikai szafari túrákon, általában Jeep-ek szoktak lenni.
2011. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Bugatti Veyron
2011. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!