Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak? Jelentős különbség van 3 vagy 4*-os hotelek között?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ételek italok,szobák színvonala sokkal jobbak a 4*-osba?
2012. márc. 25. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem más dolgok szerint kell értékelni, nem a csillagok alapján. Pl. Én voltam 5 csillagos szállodában Horvátországban ahol reggeli közben lehetett dohányozni,ezért büdös volt, a szobák régiesek voltak (kopott bútorok, koszos erkély stb.). Viszont voltam Magyarországon 3 csillagos szállodában is és ott meg minden rendben volt és nekem nagyon tetszet.

Szerintem érdemes kicsit utánna nézni a szállodáknak, mert van, hogy a 3 csillagos jobb, de van olyan is ahol a 4 csillagos csak egy picivel drágább mégis sokkal több szolgáltatást nyújt.

Az étel lehet jobb is rosszabb is, kérdés milyen éttermük van. A reggeli általában a 3 csillagosban is korrekt, bár ez szerintem inkább országfüggő. Pl. a német és a svájci Ibisben egészen más a választék, míg Németországban rengeteg féle étel volt, Svájcban jóval kisebb volt a választék. A szobák meg relatív dolog, főleg ízlés kérdése kinek melyik szoba tetszik.

2012. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hú bocsánat most láttom, hogy ez Afrika kategória. :-(
2012. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Afrikában nem mennék 4* alattiba.
2012. márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen Afrika:) Azt kihagytam hogy Tunézia:)
2012. márc. 26. 10:55
 5/8 anonim válasza:

szerintem nagyon is sok!!

voltam 3 és 4 csillagosban is és a 3-as sokkal rosszabb volt!! :/

bár a négyes drágább, én azt ajánlom mert az JÓ!!!!

2012. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha már elmentek Tunéziába, akkor simán menjetek 4 csillagosba.Igenis van különbség! És nem csak a luxus terén, hanem a személyzettel kapcsolatban is.Azért nem mindegy, hogy hogy beszélnek és bánnak veled.Amúgy mindenképp a 4 csillagra szavazok, mert Afrikában nagyon sok élelmiszerek által terjedő vírus van.Fontos, hogy a szállodában jó minőségű kaja legyen.
2012. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már befizettünk egy 4*-ba és meglepődtünk mert nem sokkal drágább a 3*-nál.Delphine el habib
2012. ápr. 3. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Az olcsó négycsillagos sz@rt sem ér, legalábbis Tunéziában. Pl. a Club Selima csak 3 csillag, de messzi veri a Hannibal Palace-t
2012. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!