Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hurghada Sharm El Sheikh...

Hurghada Sharm El Sheikh Soma Bay Marsa Alam A felsorolt helyek közül, hová érdemes menni májusban? Hőmérséklet milyen? Még tunézia is érdekelne. Melyik a jobb hely? Ahol már van egy kis élet májusba!

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Májusban és egész évben bátran mehetsz Egyiptomban jó idő lesz.Tunéziában nem.

Ha szeretsz jókat enni,búvárkodni,piramisokat nézni akkor iràny Egyiptom.Még a derikig érő vizben is annyi csodát láttam,amit még sehol másutt.Bohoc hal,korall,szinesebbnél szinesebb halak,még ráját is láttam ,igaz azt a mélyebb vizekben.Tunéziában csak rohadt krumplit és banán héjat láttam a vizben,élőlényt egyet sem.

2012. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyiptom sokkal jobb mint Tunézia! Sokkal szebb és érdekesebb, és sokkal jobb idő van májusban.

Én Hurghadában voltam, igaz ott augusztusban, akkor nagyon meleg volt.

Tunéziában viszont voltam májusban is, és akkor volt egy pár nap, amikor meg lehetett fagyni. Esett az eső folyamatosan, és fújt a hideg szél. kb.17 fok volt.

De utána melegre fordult az idő.

De Egyiptom sokkal jobb hely.

Az előző válaszoló jól leírta a különbséget.

2012. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hurgada homokos part,Sharm...korallok,molora bemenetel a vízbe....Tunézia budos...oda ne menj,csak a hotel részénél tiszta a part,mellette már kosz.
2012. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tade ***** válasza:
szia... en Marsa Alamban voltam (Abu dabbab - solymar)hotelben... gyonyoru hely, tengerpart... csak ajanlani tudom, mert majusban mar meleg van
2012. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!