Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomi nyaralást tervezek...

Egyiptomi nyaralást tervezek októberben, segítségre lenne szükségem (Sharm El Sheikh). Érdemes ekkor utazni?

Figyelt kérdés
Korábban jártam már Egyiptomban, csak akkor Hurghadan, de most Sharm El Sheikh az úticél. Október közepe-vége táján szeretnénk menni, azonban tartok az időjárástól. Szeretnénk strandolgatni is,illetve utazni is fakultatív programok keretei között, de nem bánnám, ha nyárias lenne az idő, tudnánk napozni. Van köztetek, aki járt már kint október-novemberben? Továbbá érdekelne, hogy mivel ez már nem a nagy nyaralós szezon, drágább-e a kijutás, akár last minute-tal egyaránt? Lehet érezni a különbséget, ha az ember nem nyáron megy nyaralni Egyiptomba? Én júliusban voltam 2 éve, nagy volt a nyüzsgés, hemzsegtek az utcákon, a látnivalók környékén is, szóval tartanék tőle, hogy éppen az ellenkezője fogad bennünket. Arról van tudomásom, hogy az arabok szünideje is véget ér szeptember közepe környékén, szóval a szálloda nem lesz velük megtömve. Továbbá bármiféle pro- illetve kontra érvetek van Sharm el Sheikh ügyben, szívesen elolvasgatom a hozzászólásaitokat, viszont olyanok sorait várom, akik valóban tapasztaltak. Előre is köszönöm!

2012. jún. 30. 14:22
 1/1 Biaa*-* ***** válasza:
szerintem akkor érdemes oda utazni októberben ha sokat akartok túrázni,körülnézni,mert nagyon meleg van nyáron:) de oktoberben sincs hideg!
2012. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!