Kezdőoldal » Utazás » Afrika » November utolsó hetében...

SpeedyDeejay kérdése:

November utolsó hetében tervezek egy Tunéziai nyaralást. AI ellátás 4*-os szálloda stb, az egész 170E+ költőpénz. Megéri odautazni? Milyen idő van arra olyankor? Tenger fürdésre alkalmas?

Figyelt kérdés
esetleg más utazás ugyanebben az árfekvésben?
2012. okt. 20. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
170e Ft hány főre? Mert ha 1 főre, akkor az szerintem nagyon sok. A tenger fürdésre már nem igazán alkalmas ott. Akkor már inkább Egyiptom, ott talán még lehet fürdeni, de már ott sem az a nyári időjárás van.
2012. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
170ezer szerintem egyáltalán nem sok egy főre, 8nap/ hét éjszakára teljes ellátással... Egyiptom meg nagyságrendekkel drágább.
2012. okt. 20. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:

170E ft veszett draga egy 4csillagos tuneziai nyaralasert, 8 napra, holtidoben...

170bol Egyiptomba is el lehet menni, ott meleg lesz es lehet tengerezni, snorkelingezni.


Gondolom a N**kermann vagy T*i kinalja ilyen horror aron ezt az utazast.

2012. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"besztrejzen" kinálata volt Tunézia. és minden más utazási irodánál Egyiptom sokkal drágább. A legkedvezőbb is 210-ről indul AI-ban, 8nap 7éjre,igaz az 5*-os szállodában...
2012. okt. 21. 12:23
 5/9 anonim ***** válasza:
a "nap es moka" utazasi irodat nezted mar? mi veluk mentunk es olcsobb volt Egyiptom (holott felaras idoszakban mentunk)
2012. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
most nézem, 122E Ft, per fő, AI-ben... igaz egy csóró 3 *-os hotel...
2012. okt. 22. 10:38
 7/9 Pub ***** válasza:
100%
170??? ne viccelj. vegyel repcsijegyet meg booking. comot foglalj le egy szallodat sokkal olcsobb lesz. ott meg kozlekedj a helyi busszal stb. nagyon olcso lesz, voltam ott nem lett semmi bajom pedig folyamatosan helyiekkel voltam 18 eves lanykent. nem kell felni, es badarsag az utazasi irodaval menni.
2012. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de Egyiptom mellett tettem le a szavazatomat...
2012. okt. 28. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:
na milyen volt?
2013. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!