Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Cairoba jon-e valaki augusztus...

Cairoba jon-e valaki augusztusban?

Figyelt kérdés

Innen szeretnek segitseget kerni toletek!

Ha jon valaki Cairoba mostanaban megtenni, hogy kihozza a gyogyszerem.

Kinnt kell maradnom oktoberig, es el fog fogyni.

Edesanyam mar megprobalta elkuldeni nekem a papirjaimmal egyutt, de sajnos senki nem vallalta el a gyogyszert.

Original csomagban van, semmi extra csak 3 szor 21tabletta Femoden tipusu fogamzasgatlo, megcsak nem is szteroid vagy ilyesmi.

De itt nem tudok venni ,es ez az egyetlen amit szedhetek.

Ha tudtok legyszi segitsetek nekem!

Koszonom Kati


2009. aug. 8. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Kinn dolgoztok, vagy oda mentél férjhez?


A kairói Nagykövetségen (Zamalek) biztosan akad valaki, aki szívesen segít, akár a futárpostával, akár magánemberként...

Az alkalmazottak és a családtagjaik állandóan jönnek-mennek, főleg így nyáron. :D


Kairó, Zamalek, El-Marsafi Str. 5. számú házban több kinn dolgozó magyar család él, itt is tudnak neked segíteni!!! :D

2009. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Had ne mondajk semmit errol a dilettans, abszolut hozza nem erto, segiteni semmiben nem akaro, agyhalott bandarol akik a Magyar Kovetsegen dolgoznak.

Sajnos....ez van.

Koszi, hogy akartal segteni ezzel, de ami itt megy... hat konyvet tudnek irni rola.

Plusszba ami otthon megy a forditoirodaban, onkormanyzatnal stb.

Nem tul kedvesek....maradjunk ennyiben.

Gondolkodom is rajta, ha hazamegyunk valahova beirom az egesz storyt.

2009. aug. 9. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát... Hallottam én is egypár hajmeresztő dolgot az új alkalmazottakról... :-[

Nekünk is jól betettek (vagyis csak akartak, de végül nem jött össze nekik)...


De a Marsafy Str. 5. alatt NEM követségiek laknak, hanem más cégeknél dolgozó kiküldöttek, én azt tapasztalom, hogy ők segítőkészek (nekik is tele a tökük a Követséggel).


A férjem most volt kinn 1 hete, nem tudni mikor megy legközelebb, ezért őt nem tudom ajánlani.

De a házban vannak Ganzosok, ők kinn laknak tartósan.


Régen remekül működött a Malév-os alkalmazottakon keresztül a küldés, de sajnos mára ez is befulladt...

2009. aug. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, hat ha mas nem les heten megoldas akkor kenytelenek leszunk megprobani.


Hat igen tudnek meselni a kovetsegrol...

Kedvenc szavaim es kifelyezeseim:

Nem tudom (20 mondatban kb 15szor)

Talan

Esetleg

Nem, hozzank tartozik! De amikor 4edszerre elmondom es erzi hogy mindjart kihuzom az ablakon, akkor mar oda tartozik... Tiszta otthon erzem magam

De amugy legalabb ilyen balfekek a Kulugyminiszteriumban meg mas itteni irodban is.

2009. aug. 10. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
A posta ismeretlen fogalom arra?
2009. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

DHL ami kihozza maxium nagyjabol 15 ezer forintert.

Amugy mar kinnt van a gyogyszerem.

Koszi

2009. szept. 4. 22:57
 7/7 anonim válasza:
17%
p légyszíí jelöljétek hasznosnak a válaszom fontos lenne...
2009. dec. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!