Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba melyik a legszebb...

Egyiptomba melyik a legszebb város?

Figyelt kérdés

és a legforgalmasabb?

ahova túristaként mindenképpen elkell menni?


2012. dec. 25. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
en Hurghadaban voltam es onnan mentunk el Cairoba kirandulni. Mind a 2 nagyon tetszett, olyan igazi afrikai kaotikus jellemzi :)
2012. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kaotizmus*
2012. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
ahova turistaként az szerintem Cairó és Luxor... :) bámulatos mind a kettő....
2012. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hurghada nagyon szép város , és nagyon jó szállodák vannak ott :)
2012. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
61%

Szia. :)

Én itt élek lassan fél éve.

Itt van Cairo,Luxor,Hurghada,Sharm,Aswan.

Mi Cairo-ban élünk. Amit a túristák látnak,a piramisok a papírusz gyár, a Cairoi víztorony és ahova még elviszik őket az mind nagyon izgalmas,de szállodát ami megfelel egy Europi embernek kb képtelenség találni vagy oylan árban van,h huhh.

Luxor is nagyon-nagyon szép! Nekem szerintem,talán a kedvenc városom így Egyiptomon belül.

Hurghada és Sharm ezek a tipikus üdülő városok. Jó szállodák,szuvenír boltok,tenger stb. :D

Aswan-ba is érdemes lehet elmenni,de az kihagyható. Mi 2 hónapja voltunk lent 5 napot,a 3. napon már halálra untuk magunkat,de amit az első 2 nap láttunk az nagyon szuper volt....

Írj privit és akkor még mesélek vagy kérdezz is nyugodtan,ha vmit szeretnél!! :DD

2012. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyiptom fővárosa Egyiptom város de még sok szép város van ott. XD
2013. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!