Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Afrika déli és keleti részeit...

Afrika déli és keleti részeit mennyire gyakran süti a nap? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szinte állandóan boldog napos idő van, vagy mint nálunk egyszer szép az idő, máskor meg napokig borult depis élhetetlen?

2013. márc. 26. 18:40
 1/10 Nightkin válasza:

[link]


Tudtommal még általánosban tanítják Afrika éghajlatát.

2013. ápr. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jajj, megint nagyon okos valaki! Képzeld tudom, bocs, nem találtad fel a spanyol viaszt, ám beszólogatni olyan dologba, melyhez ezek szerint lövésed sincs, azt tudsz, gratulálok! :D


Gyengébbek kedvéért: tapasztalt emberek véleményét várom, akik jártak már ott (legalább egyszer), mert bizony az EGYETEMESNEK mondott dolgoktól lehetnek eltérések szép számmal.


Hiába írnád be pl. te kedves első, hogy "folyton süt a nap, meg elviselhetetlen meleg van", ha oda kimész és azt vennéd észre, hogy kétnaponta beteges zord borult idő van.


Én pont ezt akarom elkerülni, esőfelhőket (akár esik belőlük, akár nem) itthon is látok dögivel.

2013. ápr. 1. 11:37
 3/10 anonim válasza:
Higgadj már le,kérdező!!Akkor azt is írd oda,hogy tapasztalat alapján kéred.Nem lát bele a fejedbe senki,főleg nem interneten keresztül...
2013. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én teljesen nyugodt vagyok elhiheted, csak nem szeretem ha ok nélkül értelmetlenül beszólnak. Nézze hülyének azt aki valóban az. A kommentjéből legalábbis ez tűnt ki.
2013. ápr. 4. 14:33
 5/10 anonim válasza:
Igen én is úgy tudom,hogy általános iskolában ezt tanítják.De nyugi nem kell röktön okoskodóan lenézni valakit.Csak ezt ő tudja,ezért leírja neked!
2013. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nem, szakad az eső, folyton ítélet idő van.. Ajj.. az a globális FELMELEGEDÉS. :S


Amúgy kb úgy süt,vakít,éget a nap,hogy hamarabb lehámlika bőröd mint egy kígyónak, és még a szemgolyód is leég. Sok sikert :D

2013. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ritka vicces muki vagy, tényleg jót nevettem - rajtad. :)


Ennyire nehéz értelmezni egy kérdést, vagy sokan csak humorizálni vannak fent a gyk-n?


Azt akarom tudni, hogy pl. a középső részen, vagy Madagaszkáron is gyakran (szinte ÁLLANDÓAN) süt-e a nap, vagy azokon a helyeken azért a ti általatok leegyszerűsített, KÖZHELYES hónapjaitokban azért csak-csak depresszíven beborul, esik?


Nagyon kedves jópofinak hitt kommenthuszárjaimnak üzenem: valamiért mégis csak sok ott az őserdő, vagyis a zöld.

2013. ápr. 10. 10:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Afrikában is vannak égövek, éghajlatok.

A földrajzi szélesség és a domborzat ott is meghatározza az éghajlatot mint Európában.


Afrikában van dzsungel is, szavanna is, sivatag is meg még sok minden más is.

2013. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem volt kedvem humorizálni :D Csak már szégyen.. Nézzél utána! :D A google a barátod..
2013. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem. Nem a kommersz sulis vackot kérdeztem - amit te szégyennek tartasz, azt mindenki tudja, én is, mily meglepő - hanem a tényleges tapasztalatokat. PONTOS egzakt tapasztalatokat, ha így jobban tetszik. Elegem van ebből az itteni hol jó, hol élhetetlen klímából, vicc...
2013. ápr. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!