Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Egyiptomi időjárással kapcsolatban? Vagy volt valaki mostanában Egyiptomban?

Figyelt kérdés
Májusban megyünk Hurghadá-ba és az lenne a kérdésem, hogy mik a tapasztalatok az időjárásról? Tudom, hogy elég meleg van már ilyenkor is, de kell-e vinni mondjuk hosszú gatyát, pulcsit? Éjszaka mennyire hül le a levegő? A piramisokhoz, Cairó-ba milyen ruhában kell menni, zárt cipő vagy papucs? Ilyesmire lennék kíváncsi :)

2013. ápr. 21. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
meleg lesz ejszaka is. hosszu gatyat csak akkor vigyetek, ha valami 5+ os szallodaba mentek es eloiras vacsoranal. Piramisokhoz en zart cipoben mentem, mert nem kellemes meg 6 orat buszozni vissza Hurghadaig nyakig homokkal boritva.
2013. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2013. ápr. 21. 17:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja azt akartam még kérdezni, hogy a Kairó-i fakultatívra nem érdemes a buszra hosszú ujjú valamit és hosszú gatyát venni? Nincs hideg éjszaka, a légkondi miatt?
2013. ápr. 25. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
de oda vigyel melegebb holmit mert nyomatjak a legkondit 1000rel. Miutan megerkeztek Kairoba lesz lehetosegetek atoltozni egy olyan mocskos retkes benzinkuton amilyet meg eletedbe nem lattal! :D
2013. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D hihi

Köszi az infót, arra gondoltam, hogy ráveszem a rövid gatyára és bármikor le tudom venni a buszon is akár :)

2013. ápr. 28. 12:32
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
Nagyon meleg van, éjszaka azonban lehül, mindenképpen kell hosszú nadrág is! Kalap és napszemüveg elengedhetetlen, utóbbi azért is, hogy ne menjen homok a szemedbe.
2013. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!