Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Kairóban nagyon olcsó szállás?

Kairóban nagyon olcsó szállás?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek egyiptomba 1,5 hónara nyelvet tanlni. Mivel diák vagyok, nincsen sok pénzem, és valami nagyon olcsó szállást keresek. A legócskább hostel, diákszállás is megteszi, nem ez lenne az első alkalom :)

2013. máj. 4. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:

1173 ft/ejszakaert talaltam most egyet hirtelen booking.com on. (Jasmine hostel)


De van 2260 ert is (Paris hostel)

2712 (Pharaohs Palace Hostel)

1808 (The Canadian Hostel)


Hogy tuleled-e a masfel honapot azt nem tudom garantalni, mindenesetre olcso :)

2013. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyesmire gondoltam!
2013. máj. 5. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért ne élné túl azt a másfél hónapot? Nem Mogadishuba megy...


Kérdező, fushá-t vagy ámijá-t akarsz tanulni?

2013. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

fushát szeretnék, egyetemre az kell. aztán majd később jöhet dialektus. :)

vannak tippjeid? nem klasszikus piramisos turistás utat szeretnék, hanem inkább az emberek, és az igazi egyitom érdekelne. 1 hónapot tanulnék kairóban, az ottani magyarszakosok segítségével, utána pedig körbenéznék az országban.

2013. máj. 8. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Én speciel fushát Jemenben tanulnék, sokkal érintetlenebb mint Egyiptom és a helyiek is sokkal kedvesebbek.


Kairó érdekes hely, vagy megszereted vagy egy életre meggyűlölöd. Alexandriába nem tudsz menni? Számomra az Egyiptom kulturális központja.

2013. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most csak Kairó esedékes, Jemenbe sajnos nincsen lehetőségem most.

Kairóban 1 hónapot lennék, aztán lesz 1 hónapom körülnézni. Akkor biztosan elmegyek Alexandriába, van is egy meghívásom.

Tudsz még valami jó helyet, ami nem annyira túrista központ?

2013. máj. 15. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
de Szuper. Megkérdezhetem, hogy milyen tanulmányhoz szükéges? Irigyellek :) Majd kellemes időtöltést kívánok :) !
2013. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Arab szak :)
2013. máj. 24. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!