Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Elefántcsontpartra és környéké...

Elefántcsontpartra és környékére megérni utazni?

Figyelt kérdés

Meg szeretném nézni azokat az országokat, de belső konfliktusok dulnak és a külügyminisztériumi nyilatkozatban is 1. kategoriában szerepel a veszélyesek között :S

Mennyi az esély, h nem esik bajom kinn?


2009. okt. 14. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Annyi,hogy oda nem is tudsz kimenni,legalábbis utazási irodán keresztül..Ha belső harcok vannak egy országban,én úgy tudom,hogy ideiglenesen a turisták elől le is zárják a beutazást...Ha meg vízum kell oda,akkor meg végképp nem tudsz odamenni egyénileg sem,mert nem fogsz kapni senkitől vízumot!
2009. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Hát őszintén? Úgy 50-50% .. Nekem van néger ismerősöm Elefántcsontpartból és ő mesélte h azért jött ide Magyarországra, mert ott háború van. Nem jó ötlet, hogy oda utazz.
2009. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!