Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Melyik utazási irodánál...

Melyik utazási irodánál találok olcsó egyiptomi utazást? Nagymamámat (68) és nagypapámat (71) szeretném befizetni, de nincs túl sok pénzünk. Viszont ők mindig nagyon sokat segítenek, mind pénzügyileg, mind másképp.

Figyelt kérdés
Nagymamám kiskorom óta emlegeti Egyiptomot, hogy milyen gyönyörű hely és egyszer látni szeretné a piramisokat.
2009. okt. 16. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Kartago Tours, a Medina Tours és a Best Reisen biztosan utaztat Egyiptomba. Mielőtt döntesz, járj utána a szállásoknak egy forgalmasabb fórumon (pl. Index-en).
2009. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy olyan utakat keressetek, amelyek október és március között lennének, mert ebben az időszakban nincs kibírhatatlan kánikula, ami feltehetőleg megviselné a nagyszüleidet.

Ilyenkor kellemes 20-24°C van Kairóban napközben, esténként 10-15°C, egy kötött kardigán elegendő...


Nyáron viszont iszonyú hőség van, képtelenség napközben kibírni a szabadban!


Nagy élmény lenne nekik és sok látnivaló lenne Kairóban és a környékén, esetleg még kiegészíthető Luxorral és Asszuánnal.

2009. okt. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2009. okt. 17. 11:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Es nem art a nagyszuleidnek indulas elott egy honappal egy tifusz elleni vedooltas! Ha erre nincsen ido, akkor csak azt ondd meg nekik, hogy ha jelentkezik gyomorgorcs akkor menjenek mar a ptikaba es ne varjak meg mig a hasmenes kialakul.Mondjak azt hogy mar megy a hasuk.

Es a patikus majd ad valamit. Mar sok fele gyogyszerik van jobb is mit az Antinal.

Es 10 fontnal tobbet ne fizessenek!

Ez persze egyeni erzekenyseg kerdese.

En en lttam 1 honpja egy idos holgyetaki szegeny nem birta ki a wc-ig.

Csak azert irom,hogy ezzel tisztaba legyenek.

Nincsen vesz!

Amugy tenyleg jo ido van ma 36 fok volt itt Kairoban.

2009. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Azert Kairoban december, januar eleg huvos.

Javaslok esetleg olyat, mivel pl Kairo Hurghada kb 7 ora busszal, hogy kezdjenek itt Kairoban egy par nappal, esetleg utnna pihi mondjuk Hurghadan.

Hogy he a pihibol kelljen megterheloen utazgatni.

De van rengeteg latnivalo Kairoban ha bevallalosak iroda nelkulis lehet jonni menni, mondjuk egy muzeum latogtas jobban megeri egyenlieg mondjuk storyt nem kap, de van ido akkor megnezni mindent.

Es van egy csomo minden mas. De csak a feher taxit hasznaljak!!!!!

2009. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azért nem merem egyénileg befizetni őket, mert semmilyen nyelvet nem beszélnek, és szerintem nem tudnának eligazodni..:S
2009. okt. 18. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Én most kicsit körülnéztem mindenhol olyan 80 ezer/fő-nél kezdődött az ár, amiben néhol az utazás is benne van, néhol nem. Érdemes körül nézni. Olcsóbb lenne egyénileg, de teljesen egyetértek veled, hogy nem szeretnéd őket úgy elküldeni. Érdemes olyanokon spórolni, hogy pl nem 5 csillagos szállóba foglalsz helyet, hanem 3-asba. Menj be a környékeden lévő utazási irodákba (én kisvárosi vagyok, egy nap alatt végig járnám az összeset), kérdezd meg, hogy mennyiből lehet kihozni, illetve hogy nincs e véletlen last minute útjuk. Bár nagyszüleid lehet furán néznének, ha közölnéd, hogy 2 hét múlva indulnak :)

Neten is nézelődj, aztán sok sikert! :)

2009. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Eddig ezt találtam legolcsóbbnak de ez is last minute. Amikor foglalsz, akkor mindenképpen kérdezz rá, hogy a reptéri illetéket tartalmazza e az ár. Valószínűleg nem fogja, ez viszont még 30-40 ezer ft. Sok sikert, majd írj, hogy mi lett!

2009. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, majd írok, ha lesz valami fejlemény, nem is biztos, hogy idénre sikerül megszervezni, de mindent megteszek érte! köszönöm a segítségeteket!
2009. okt. 18. 14:32
 10/10 anonim ***** válasza:
a nagyszüleid kapnak senior utazási kedvezményt pl a neckermannál.ott 60évtől olyan nekik mintha diák jegyet vennél.
2009. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!