Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Valaki hallott már olyanról,...

Valaki hallott már olyanról, hogy Magyarországról mentek ki Afrikába gyémántbányásznak?

Figyelt kérdés

#Afrika #gyémántbányászat
2013. aug. 10. 23:03
1 2
 11/14 vizililiom válasza:
Szerintem is átverés gyanús, mégha szakképzett bányászokat keresnek is, de ha nem, ha csakúgy bárki jelentkezhet, az tuti átverés.
2013. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

600 ezerért kiaz aki menne földetlapátolni? :)

A cégemben ügyvezetőként másfélszer ennyit keresek, és még lapátolni sem kell.

Kellemesebben is kereshetsz pénzt, nem kell hozzá lapátolni.

Sok sikert hozzá!

2013. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Igen
2013. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 piterek45 ***** válasza:
nyasznak igenis mennek ki Afrikaba europabol, szakkepzett emberek, banyamernokok, a "sima" banyasz is oda minimum munkavezetonek vagy banyagepek technikusanak, szereloenek megy ki. A fizeteseket nem tudom, de 2000 Euro europai reszere afrikaban az eleg alacsonuy ber, a ny-europaiak minimum 4-6 ezerert mennek oda havonta... Egyebkent olvastam magyar ceg keresett teherauto szerelot Zambiaba, munkavezetonek, 3000 euro havonta...Kenyaban is vannak meg magyar banyaszok is, akik az ottani titanbanyaban dolgoznak, gondolom, nem lapattal....
2014. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!