Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Írnátok néhány sort Tunézia...

Írnátok néhány sort Tunézia nyaralásaitokról? Nagyon meg köszönném. Milyen volt? Melyik városban és melyik szállodában voltatok? Esetleg részt vettetek azon a bizonyos programon ahol delfinekkel lehet úszni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi Djerba szigeten voltunk, a szalloda nevere mar nem emlekszem.A Kartago tours-szal mentunk (bar ez mar par eve tortent).Nekunk nagyon tetszett a hely, voltunk fakultativ kirandulason is.Az egyik ilyen egy hajos ut volt egy un. Flamingo-szigetre, ez nagyon megmaradt bennem, mert bar (akkor, azota lehet, hogy mas) semmi nem volt az egesz szigeten, de a tenger egyszeruen meses volt.Sehol nem lattam meg ahhoz hasonlot, pedig mar rengeteg helyen jartam (Karib-szigetektol Baliig), szoval, ha oda esetleg szerveznek meg kirandulast, szerintem mindenkepp menjetek!Aztan, volt egy masik fakultativ kirandulasunk is, az ket napos volt, Douz "varosaba", ami a sivatag kulcsat jelenti.Ott meg melegebb volt, mint Djerban (szinte csak a medenceben tudtuk elviselni), mivel ez a sivatag legszelen van (itt tevegelni is lehetett!).Es voltunk meg egy Jeep-es turan is, az is nagyon szep volt, "homokhegyek" kozott (ott forgattak az Angol beteg c. filmet).

Delfinekkel nem usztunk, akkor azt nem hirdettek.

Ha esetleg Djerbara mennetek, az egyetlen hatranya a szigetnek, hogy ejszakai elet nem nagyon van (bar lehet, ogy azota valtozott a helyzet), mi csak a sajat szallodankban tudtunk maradni, bar ott azert minden este voltak programok.A taxisokkal vigyazzatok, mert siman lehuzhatnak titeket!Egyebkent nekunk tetszett a hely!

Jo utat nektek!

2014. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

5 éve szintén Djerbán voltunk. Gyönyörű sziget, pedig tartottam tőle, hogy hát mégis Afrika milyen lesz. És ennek ellenére nagyon de nagyon tetszett. Meglepetésünkre rend volt mindenhol, legalábbis amerre mi jártunk (nem úgy mint dél-Olaszban).

[link]

Ebben a szállodában voltunk. Minden szuper volt. A kaja az eddigi legjobb azok közül ahol jártunk. Kiszolgálás, minden. Nagyobb társaság voltunk és emésztési panaszaink sem voltak, szerencsére. :) Krokodilfarmon voltunk, a fiúk quadozni voltak, nagyon tetszett nekik. Aztán mentünk egy nap tevegelni a Kék lagúnába. Az a hely maga a paradicsom, azt látni kell! De a tevetúra brutál volt, 3 órát tevegelni 40 fokba. :D De nem tudtuk,hogy olyan hosszú lesz. De jókat röhögtünk, a mai napig emlegetjük.. Hajóval is el lehet oda menni. Városba taxival mentünk be, kell sokat alkudozni, de ha bemész fix áras üzletbe ott lehet még jobban is jársz. Aztán volt aki jetskizett, ejtőernyőzött. Delfinekkel úszásról nem hallottam. Felejthetetlen élmény volt. Újra visszamennék. :)

2014. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont nézem a képeket amiket belinkeltem. Elég lehúzósak a szállodáról. De látszik hogy ezek a képek márciusban készültek még. Nyáron én ilyet nem láttam. Egyébként akkor mi is a vélemények miatt majdnem lemondtuk. Volt fent olyan kép, hogy két méter sávban hinár van a parton, az valószinű télen lehet mikor nem fürdenek. Mert akkor rendszeresen takaritották, naponta a partot. Mert igaz ami igaz, Djerbán sok a "saláta" a tengerben, amiből persze a partra is jut. A lényeg, hogy csak ámulok a képek láttán, mert én ilyet nem láttam. :)
2014. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind a két hozzászólónak a hasznos és tartalmas véleményt,élményt:)))
2014. febr. 1. 21:23
 5/5 anonim válasza:
Én még csak 4-5 éves lehettem, mikor mentünk, de tök jó volt. Lehetett tevén lovagolni és a sütik is finomak voltak. Én nagyon ajánlom, de nem ott van most háború??
2014. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!