Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hogy lehet eljutni Hurghadáról...

Hogy lehet eljutni Hurghadáról a gízai piramisokhoz egyénileg busszal?

Figyelt kérdés

Kb mennyi az útiköltség?

És pontosan honnan,melyik utcából,térről indulnak a buszok?

Vagy a repülőjegy mennyibe kerül?


2015. márc. 31. 18:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Basszus,már volt ez a kérdés,bocsánat!!!

De ha már megkérdeztem,válaszolhat valaki,ha pontosan tudja,mi merre....

2015. márc. 31. 18:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs. De miért nem mész a szálloda buszával? Én biztos fel nem ülnék helyi közlekedési járatokra Egyiptomban..
2015. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy hallottam,sokan mennek helyi menetrendszerinti busszal.

Ennek az oka,hogy sokkal olcsóbb.Kb harmadáron kihozod azt,amit az utazási iroda,vagy a szálloda által szervezett utakon ad.

Gízában tudtommal a piramisokon kívül nincs sok látnivaló,az idegenvezető a Királyok Völgyéhez jobban elkel,mert sok mindent lehet megnézni.

Ezért gondoltam,hogy nem fizetek 30 valahány ezret 2 fő utazásáért,amikor sokkal olcsóbban ki lehet hozni,ha magad szervezed az utat...

De saját tapasztalatokat várok...

2015. ápr. 1. 09:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát úgy rémlik, hogy ilyen 100 dollár körül van a szállodás szervezett. Nekem igazából megérne ennyit az életem. De végülis, ha megspórolhatsz vele 5-6ezer forintot akkor lehet megéri kockáztatni.
2015. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En mar voltam
2015. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En itt lakok, de nincs az a penz, hogy helyi tomegkozlekedessel utazzak :( Szamolj azzal, hogy a helyiek nem igazan beszelnek angolul, de ha utbaigazitast kersz, akkor is mondanak valamit es mutogatnak valamerre, hogyha fogalmuk sincs, mirol van szo!! Szerintem ez nem az a helyzet, amin sporolni kell. Sporolj azzal, hogy pl a hajokirandulast nem a szallodaban foglalod, hanem a kikotoben fele aron.

Kiveve ha baromi kalandvagyoak vagytok, nem banjatok, ha veletlenul nincs szerencsetek es bamulnak, fogdosnak, hozzatok dorgoloznek, beszologatnak, meglopnak, atvagnak.

Vagy indulas elott keress egy megbizhato helyit, aki beszel angolul es elkiser, leszervez mindent.

B verzio - nem a szallodaban fizettek fakultativot, hanem kimentek a varosba es kerestek egy utazasi irodat, ahol sokkal olcsobban megvehetitek az utat.

2015. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!