Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziában melyik vérosban...

Tunéziában melyik vérosban érdemesebb megszállni? Ajánlanátok hotelt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én Sousseban voltam! Középkategóriás szállodában. A 3*-os Scheherezádéban. Elfogadható volt.Nem luxus, de tiszta volt, a parton van a szálloda, és a part egyszerűen csodálatos! Ha ennél többre vágysz, akkor min. 4 csillagos szállodát válassz! +-náél ne add lejjebb!
2010. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint 3*-nál ne add lejjebb!
2010. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom az előző válaszoló által írtakat. Ne válassz 3* alatti hotelt. A tenger nekem nem tetszett (szintén Sousse-ban voltunk), nagyon "üres", búvárkodni nem érdemes, még Horvátországban is szebb volt. A kaja jó, tiszta város.
2010. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én is Sousseban voltam, nekem bejött. Szerintem semmiképp (!!!!!!!!!) ne válasz olyan hotelt, ami kint van két város között a semmiben. Én El Hana Beach-ben voltam. A szoba elég puritán, és hallottam negatív visszajelzéseket is, de nekünk bejött. Elhelyezkedésre és kajára rendben volt. 2 csillagba semmiképp....
2010. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én is a scherezádéban voltam!

csak ajánlani tudom!

Ugyanis minden szobája tengerre néző!! és nem kérnek épp ezért semmilyen felárat érte!

Habár a központ gyalog messze van!

mármint a bazár!

Viszont port el kantaui-hoz taxival pár perc ami szerintem nagyon szép!

2010. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi a kozigazgatasiag Monastirhoz tartozo, de Soussehoz sokkal kozelebb eso El Mouradi Skanes Beachben voltunk.

4 csillagos (de csak az adozas miatt amugy 5 lenne, de a tulaj nem minositteti feljebb)

Nagyonjo aron voltunk, es gyonyoru hotel, minden extraval!

Mindenki anyazott, mert az egesz reulorol csak mi 3-an voltunk ott, mert mindenki varoskozonti hotelt keresett, es jol be is szivtak vele.

Ez icit kiljebb van, de arban jobb is mint egy kozonti 4 csillag, es a taxi ara meg joval kevesebb lesz mint a kulonbozet! ;)

2010. febr. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi 2 X voltunk Tunéziában mind a 2X isteni volt minden.Különbözöek az emberek így különbözö a tapasztalat igény mindenkinél más. Szerencse is kell a nyaraláshoz hogy pont neked minden megfeleljen .Persze hogy a tenger nem buvárkodáshoz alkalmas ha nem oda kéred magad.Minden kívánságodat jól gondold ki és olyan helyszint tudsz választani a leírásokban amire vágysz, minden fölvan tüntettve.Rengeteg a kaja a szállodákban mégis hallottam olyat hogy éhezett a nyaraló -vendég,érdekes mi bösségesen ettünk.A szobák persze hogy egyszerüek hiszen nem Budapesti szálloda.Arab villág! Én nem szerettem volna Arab országba kikerülni nyaralni mert csak rosszra gondoltam ,és fantasztikus jó volt.Elsö nyaralás is és a második még fokozva volt. Ja és olcso 55-60-ezer/ fő + illeték , biztositás.Nem kell 100 ezres útat választani!!!Azért nem írok helyszínt mert ahogy írtam különbözöek vagyunk.Sívatagi országjáro turát-kirándulást nagyon ajálom felejthetettlen boldogság.Mi még Görög-Spanyol-Olaszországban nem voltunk olyan boldogok mint TUNÉZIÁBAN.Hajrá és légy te is boldog ott!!!
2010. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és minden szervezés profin működik idegenvezetök és szállodai alkalmazottakra gondolok.Csak a repülök szoktak késni sajna de ott is ígyekeznek kiszolgálni.(Nálunk még az se volt gond.)
2010. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sousse, Hotel Marhaba, évek óta odajárunk, mióta megszívtuk pár helyen. Pl a Jinene-ben hánytunk a kajától szó szerint, máshol kosz volt, stb...
2010. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

hát én Nabeulban voltam, a Kheops hotelben. gyönyörűű az egész. minden szobához külön erkély, akkor hatalmas úszómedence, és ismerőseink kinn laknak, próbálták már Monastirt is, de aztmondták, hogy a reptér miatt nagyon zajos. :)

linkek: [link] << ez egy szoba.


[link] << szálloda egy része. itt nem jön ki annyire, de még sokat nem látsz rajta. a füves részeket sem, a teniszpályát, a sétányt...


[link]


[link] devisszamennéék.:(


eztnézdmeg: [link]


eccerennyi. szóljhateccett. (:

2010. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!