Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Kenyába szeretnék utazni, mit...

Nyanyara kérdése:

Kenyába szeretnék utazni, mit érdemes megnézni, mire érdemes odafigyelni, mennyi költségre számithatok?

Figyelt kérdés
Igazábol az 1984 es sheena film adta az ihletet a gyönyörű tájaival.és ezeket szeretném felkutatni,csak még nem tudtam ki deriteni hol forgatták pontosan, igaz 33 év alatt sokat valtozott biztos.vizesesek,barlangok flamingos tavak hegyek,csak olyan irjon akinem van tapasztalata és volt is kinnt köszönöm.

2017. szept. 24. 21:41
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
Utikritika.hu
2017. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piterek45 ***** válasza:
Repjegy Budapest - Nairobi ok 500 Euro, Nairobibol Mombasaba ok 100. Ha akarsz menni, irj nekem a priven, eltem ott masfel evig, most megyek epp penteken. Tudok sok mindenben segiteni , tanacsola t adni
2017. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!