Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mi a véleményetek Golden 5...

Mi a véleményetek Golden 5 City 5*-os szállodáról Hurghadában? Oda szeretnénk menni!

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Szerinted ennek igy mennyi az esélye?


Google - Golden 5 city Hurghada review


Enter, kattint, olvas.

2010. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
22%
szar hely a potom 5*-jával... mennyetek inkább Dubai-ba ha ennyire ujgazdagok vagytok!
2010. máj. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Hurghada a turizmusban kb. az, mint az aranyfog a divatban :)))
2010. máj. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: Dubai-ba majd januárba megyünk:))))))))
2010. máj. 28. 21:55
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "hasznos" válaszokat!
2010. máj. 28. 21:56
 6/16 anonim ***** válasza:

En nem abba a hotelba voltam, de csak jokat hallottam rola!

Mi csak kivulrol lattuk es nagyon szep volt.

annyi hatranya van viszont am, hogy messze van Hurghada kozponttol.

Vannak jo szalodak kozelebb is.

Bar attol fugg nalatok mi a szempont.

Ha nem akretok minden nap, partyzni, meg vasarolgatni meg mit tom en akkor az se gaz ha messze van a kozpont.

Tobb hasznalhato infoert menj az index.hu-ra.

Ott az utazasi topic sokkal jobban hasznalhato mint ez.

"Oda jarnak" az utazok dumalni.

Ott talalsz Egyiptom-Hurghada topicot.

Es tutira aktualis, mostani valaszt is a kerdesere!

Jo utat majd!

2010. máj. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Par eve voltunk Hurghadaban, de a Grand Hotelben. En nagyon meg voltam elegedve vele.Felpanzios ellatas volt, de reggel ket etterem müködött, este pedig 3, es ha valaki mar lement nyitasra, akkor meg kesö este 10ora körül meg akar megint ehetett, mert senkit nem erdekelt, hanyszor mesz be egy etterembe, nem irtak fel a szobaszamot,hogy Te mar ettel.Volt egy nemzetközi, egy olasz, es egy arab etterem.Söt, az sem erdekelt senkit, ha nem akartal ott inni a draga asvanyvizböl, vagy üditöböl, vihetted magaddal a sajat vized, vagy üditöd.

A szemközti azt hiszem Grand Hotel Resorttal pedig olyan kapcsolatban voltak,hogy az ö vendegeik lejartak a Grand Hotel strandjara, es ennek fejeben at lehetett menni enni a Resortba a mi szallodankbol.Volt sajat kisbusz, ami bevitt a bazarba. Mi ott fizettünk be szigetturara,kerestünk egy olyan irodat, ami fele annyi penzert, es dupla olyan jo szolgaltatassal vitt minket szigetturara, mintha az utazasi iroda szervezeseben mentünk volna.Sokkal többet lattunk, sokkal jobb volt az ellatas.

Gyönyörü, hatalmas parkja van, minden ragyogo zöld, pedig ahogy a helyiek elmondtak16 eve nem volt esö, ugy jön a viz valahonnan messziröl vezeteken, es locsolnak.Minden tele van viraggal, uszomedenceje is van, estenkent gyerek, es felnöttprogramok.Szoval nekem ez jött be, es nem volt 5 csillagos, csak nyilvan 4.

2010. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Mi egy 4*-os szállodában voltunk,de az is nagyon színvonalas volt,úgyhogy szerintem nem lesz kifogásotok vele. Hurghada pedig fantasztikus, az egész egyiptomos utazásból nekem ez okozta a legmaradandóbb élményeket!
2010. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Ha konkrétan ez a szálló érdekel, akkor előguberálom a képeinket és felidézem az emlékeinket.. :-)

Mi kb. 2004. őszén voltunk ott egy hetet két kisgyerekkel és a férjemmel. Akkor tiszta és normális hely volt. Utazási irodával mentünk, allinc.ellátást kaptunk, ami kifogástalan volt. Előnye: szép kiépített park, sok medencével, esténként zenés-fényjátékos szökőkút, a főépületből panorámakabin visz le a partra (sífelvonó-szerű, sajnos éppen nem működött) Hátránya: tényleg csendesebb helyen fekszik, de ez akár előny is lehet..

Egyébként vásárolgatni a szálloda előtti területen is lehet, bár ha részt vesztek fakultatív programon, akkor inkább Luxor környékén érdemes a souveníreket beszerezni.

2010. jún. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
0%

Mi voltunk hát... eléggé tré, szerintem egy Olasz körúttal sokkal jobban jártok....

Olaszliszka - Bodrogolaszi

2010. jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!