Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Afrika

A kérdés

Sharm El Sheikhből kell vízum Jeruzsálembe?

2018. okt. 25. 21:13  Privát üzenet  

A válaszok
Nem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. okt. 26. 00:34 Privát üzenet
Mivel a kerdesbol be derül ki, hogy milyen allampolgar vagy, igy akar meg kellhet is neked vizum az İzraelbe valo belepeshez. A vizum ugyanis allampolgarsagtol fugg, nem pedig ket random varosnevtol vagy az utazas helyetol.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. okt. 26. 07:53 Privát üzenet
*nem

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. okt. 26. 07:53 Privát üzenet
Vizum nem kell de hataratlepesi dijat kell fizetni kifele amit nem tudom most mennyi de nem volt olcso annyira hoyg eloszor ki sem akartam fizetni :) mondtam hoyg ez olyan mint a valtsagdij, befele nincs errol semmi info. A masik hogy siman helyi buszjarattal sokkal olcsobb mint taxival, ha nem szervezetten mesz csak egyedul es helyiekkel kiprobalnad a zotykolodest

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. okt. 31. 17:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1. Tunéziába utazom, de nincs itthonról előre lefoglalt szállásom, kell meghívólevél a vendéglátóimtól? 2. Ez esetben SEM kell ugye vízum, hogy nem csoporttal megyek? 3. Mekkora...
Lányom az apjával utazik algériába, de nincs magyar útlevele csak arab ill személyi és magyar anyakönyvi. Ez így elég, vagy kell a magyar útlevél is? Vizum nem kell neki.
2017 -ben is Egyiptomi vizumot meg lehet venni a Cairói repülőtéren a Pénzbeváltónál?
Budapesten az egyiptomi nagykövetsegen fizetés után egyből kiadják a vízumot, vagy csak ha megérkeztünk Kairóba, a repülőtérre?
Lehet keletafrikai (3 orszagra) vizumot kapni nairobiban erkezesnel? Vagy budapesten?
Jól tudom ha Marokkóból jön valaki nem kell vízum ha csak 1 hónapig tartózkodik itt? Azt olvastam hogy Marokkó és Magyarország között létrejött a kölcsönös vízummentesség. Csak...

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Afrika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!