Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mennyi az esélyünk munkát...

Mennyi az esélyünk munkát kapni Ausztráliában?

Figyelt kérdés

Barátomnak, és nekem is uyganaz a szakmánk. Amerikai multinál dolgozunk Magyarországon. Főleg Supply Chain Finance területen. Lassan 3 év tapasztalattal, és C2-es angol nyelvtudással. Bsc - pénzügy és számvitel diplomával.


Mennyi esélyünk van finance és accounting területen munkátvállalni Ausztráliában? Vannak tapasztalatok, akik ilyen területre mentek ki?



2020. aug. 2. 12:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

8:

Azokat a témaköröket nem tudom, annyira nem néztem. Az USA-ban tudom, hogy ott majd hetente belefutsz több ilyen kérdésbe is. Elmondjuk neki miért nem nézett utána legalább a korábbi kérdéseknél, akkor ő van felháborodva. De akkor a többiben is ugyanez megy.


D. Basco:

Jaja, azt én is imádni szoktam. Tökéletesen beszél például angolul, de nem tud utána nézni például a hivatalos oldalakon, hogy mit írnak róla. Meg egy kint élőt se tud megkérdezni például milyen az élet kint, milyenek a költségek, stb, de mikor mondod ezt ők vannak felháborodva.

2020. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
11: ja-ja... tökéletesen beszél angolul, de mégis a GYK (átlagosan középiskolás szinten lévő) közönségének véleményére/tudására kíváncsi - akik jó eséllyel a falujuk határát se lépték még át.. :-D
2020. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

11

A Dél-Amerika rovat se semmi

Mexikó élhetőbb hely mint az EU

2020. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

13:

Ja, azokat láttam. Mikor előadták, hogy Dél-Amerika, főleg Argentína sokkal fejlettebb, mint az egész EU.

2020. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

14

Hatalmas :D

2020. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

FYI annak, aki esetleg később találna rá erre a kérdésre, és érdekelte volna mások véleménye, de csak ostobákkal találkozott.


Hiányszakma listát érdemes körbejárni, viszont ha vízumot szeretnél, akkor figyelembe kell venned, hogy ami még hiányszakma volt 4 éve, az nem biztos, hogy az 5 évben is az lesz, és akkor gyakorlatilag semmi pluszpontot nem kapsz a vízumhoz.

Tanulóvízummal nem szeretnek kifejezetten alkalmazni.

Az európai szakmádat nem fogják teljes egészében elfogadni odakint, könyveléshez például meg kell csinálni egy vizsgát, és utána jobbak az esélyek.


Tehát alapjában véve irodai munkához plusz vizsga, IELTS 8-as score, és megoldható.


Kétkezi munkát még a fenti kommmentelők is találnának, úgyhogy azért ne aggódjon senki :)

2020. aug. 5. 12:53
 17/21 A kérdező kommentje:

Továbbá a többi kommentelőnek üzenném, hogy a kérdésem nem az volt, hogy mik a feltételek a kijutáshoz, meg HOGY kell kijutni, úgyhogy érdemes segíteni a kistesónak, és vele együtt készülni a szövegértés dolgozatra.


A kérdés arra vonatkozott, hogy ilyen végzettséggel kinek milyen tapasztalata van. 20 blogot elolvastam, és pontosan ilyen végzettségű emberek sajnos nem vezetnek semmilyen felületet.

Hiába olvasok el 12 ezer angol cikket, és nézek meg sajnos német youtube videókat arról, hogy kinél mizu, mert magyarok vagyunk, más a megítélésünk.


Azt nem értem, hogy ez a rosszindulat, meg 15 kommentben támadás minek az eredménybe,mert egy normálisan feltett kérdés volt, ti pedig teljesen másra válaszoltatok.


Szerencsére kaptam normális üzeneteket is, így valószínűleg 2022-t már Sydneyben kezdjük :)

2020. aug. 5. 12:59
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Most akartam írni de megválaszoltad már magadnak a kérdést


Amúgy a kommentek nem voltak ostobaságok,oké,hogy kérdezd meg de beírtam gugliba és ezek voltak kb az első találatok nagyjából 2 perc keresés után+tele van már a topic ilyen jellegű kérdésekkel amit ezerszer megválaszoltak


Téged is meg tudlak érteni de őket is,hogy nincs kedvük pár hetente ugyanazokra a kérdésekre válaszolgatni

2020. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

Vetted volna a fáradtságot akkor magadnak is utána tudtál volna nézni. Kismilliószor volt már hasonló kérdés, hivatalos oldalon is utána tudtál volna nézni, úgyhogy ne hisztizz.

Pont arról volt szó, hogy sokuknak a hócipője a hozzád hasonlók viselkedésével van tele. Mikor előadják ők mennyire életképesek, aztán a legalapvetőbb dolgoknak se képes utána nézni, de elvárja, hogy ennek ellenére vízumot adjanak majd neki.

2022-t te nem fogod Sydneyben tölteni. Alapból tényleg utána néztél volna, akkor tudnád totál lezártak mindent a Covid miatt és utána se tudni még mi lesz, mivel pedzegették már, hogy szigorítani akarnak.

2020. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

és valljuk be, a gazdasági diplomák nem épp hiányszakmák :D


Sajnos ausztráliáról lecsúszott az átlag ember, 2000res évek elejéig könnyű volt kijutni, azóta egyre csak szigorítanak.


Új-zélandra elvileg könnyebb kicsit

2020. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!