Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Aki volt Ausztráliában!...

Aki volt Ausztráliában! Tényleg olyan veszélyes?

Figyelt kérdés
Rendszeresen látni különböző fotó sorozatokat, például budiból kukucskáló kígyóról, zuhanyzóban megbújó óriás pókokról, öklömnyi molylepkékről a gardróbban. Ezeknek mennyire lehet hinni? Elszigetelt esetek, vagy ilyen tényleg előfordulhat akár városban is?
2021. nov. 10. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Én még nem voltam de most délután relaxáltam és gondolatba pont oda utaztam.
2021. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Ezek azért hírértéküek, mert nem megszokott valami.

A legtöbb ilyen eset annyira ritka, hogy az ottaniak többsége soha nem találkozott ilyesmivel.

2021. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen az.Főleg ha összefut az ember Mick Taylor-ral,akkor többet el se hagyja Ausztráliát.
2021. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Veszelyes!!! ... Most felsz? :) - Mert amugy annyira nem is (vicceltem) :D
2021. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem veszelyes, ausztral :)))))
2021. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha ennyire veszélyes lenne, aligha élnének ott annyian :)


Persze, van pàr egészséges elővigyázatosságból ajánlott óvintézkedés (pl. cipődbe azért nézz bele mielőtt felvennéd), de nem kell rettegni.

2021. nov. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
94%

Éltem kint középiskolásként egy tanévet, mint cserediák.

Semmilyen atrocitás nem ért, nem falt fel cápa, nem csípett meg mérges pók stb. Szóval nem az a jellemző, hogy minden 3. nap valami rád támadna.

2021. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb városokban nem veszélyes, de amikor elhagyod a várost akkor rengeteg tábla van, ami veszélyes állatokra figyelmeztet. Mondjuk nekem kígyó fobiám van, szóval sok helyen fordultam vissza amikor láttam ilyen táblát. A férjem két kígyóval is “találkozott”. Ha észnél vagy, figyelsz, akkor nem veszélyes, ha nem mész annyira messze a városoktól/turistautaktól.
2021. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas csótány és óriási/vagy kisebb pók az mindennapos, aztán van amelyik veszélyes is. 6 év alatt 4x láttam pitont, 3x más sikló szerű kígyót és egyszer egy mérgező brown snake-et, néha békákat. A madarak is elég veszélyesek főleg ha párzás utáni időszak van, rendesen támadják az embert. Egyébként itt is nagyobb veszélyt jelent a közlekedési baleset, mintsem ezek az állatok.
2022. jan. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah a vízben a medúza, az mondjuk valós veszély. Némelyik kevésbé van amelyik meg elég veszélyes. Volt olyan év hogy állandóan tele volt a víz meg a part velük, nem is megyek be ezért csak néha napján.
2022. jan. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!