Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hogyan lehet teljesen megvéden...

Hogyan lehet teljesen megvédeni magunkat a pókoktól?

Figyelt kérdés

A jövőben Ausztriáliába szeretnék költözni, viszont van egy elég nagy gondom, mégpedig az hogy nagyon durván arachnofóbiás vagyok és így hallottam Ausztráliában érdekes példányok élnek. Vannak veszélyesek is, meg ártalmatlanok, de én mindegyiktől félek, még a legkissebb, legártalmatlanabbtól is szívstoppot kapok, ha a közelembe kerül. Azt ne is írjátok hogy próbáljam meg legyőzni mert lehetetlen. Ha sikerül kiköltöznöm Ausztráliába (még ez se biztos) hogyan tudnám teljesen megvédeni magam a pókoktól? (ezenkívül még a kígyóktól félek nagyon. Tudom, az is sok él Ausztráliában)

A "teljesen megvédeni magam" alatt azt értem, hogy se a jövendőbeli lakásomban ne találkozzak velük, se garázsban, se úton közelről. 🥺



2022. márc. 2. 04:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen sehogy. Egy nagyváros közepén nyilván ritkábban találkozol velük mint a természetet járva, de teljesen kizárni őket nem lehet.
2022. márc. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt szomorúan olvasom :((
2022. márc. 2. 07:42
 3/18 D. Brasco ***** válasza:
21%
A legjobban ugy tudod megvédeni magad ha nem költözöl ausztráliába....amugy sem gondolom,hogy reális dolog volna az,hogy te ott letelepedj......
2022. márc. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha csak fejben utazol az a legbiztonságosabb.
2022. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
A pókok nem támadnak emberre, legfeljebb védekeznek.
2022. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
Keress magadnak más célországot álmodozni.... ezen a szinten nem harapnak a pókok. :)
2022. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
#4: megelőztél! :)))
2022. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj, hogy a nagyvárosokba nehéz jó helyen szállást találni, irtó drága. Az olcsóbb lakások messzebb vannak a belvárostól ott pedig nem ritka a kígyó, pók stb. Nekem ausztrál születésű diplomás ismerőseimnek sincs pénzük a belvárosban lakniuk. Szóval ha csak külterületi lakást találsz, vagy kisebb városba költöznél, akkor csak azt tudom ajánlani, hogy elmész szakemberhez, aki segít a fóbia leküzdésében.
2022. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én hiszek abban hogy meg tudom valósítani az álmaimat, még csak 15 éves vagyok, előttem a jövő és vannak kint rokonok, szóval nem lesz nehéz, ne próbáljátok azt mondani hogy egyébként sem jönne össze, mellesleg nem ez volt a kérdés csak persze hogy könnyebb másra válaszolni mint a kib@szott kérdésemre.
2022. márc. 2. 10:42
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a hasznos választ!
2022. márc. 2. 10:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!