Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mik a jelenlegi feltételei...

Mik a jelenlegi feltételei egy esetleges Ausztráliába való utazáshoz, esetleg munkavállaláshoz?

Figyelt kérdés

Bagpacker vagyok, kipróbálnám magam farm melón, jelenleg Hollandiában élek. Mik a feltételei a munkavállalásnak, ha csak túrista vízumot igénylek, de helyben keresek melót és kapok is(prób cseresznye alapon)?

Elméletileg el kell intézzék, hogy legyen adószámom,hiszen turistaként érkeztem az országba, de munkát vállalnék. Rengeteg bagpacker csinálja így, rengeteg youtube videót láttam, viszont egyetlen konkrét információt nem találok sehol milyen dokumentumok és feltételei vannak egy ilyen útnak.



2022. ápr. 6. 18:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem, hogy ott elfogadják de én a helyedben egy jogsit azért szereznék a targoncára.
2022. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Jogosítvány nélkül nem is engednének dolgozni. Holland B-s jogsi, targonca, reachtruck. Eddig ennyivel rendelkezem. Majd meglátjuk. 🙂
2022. máj. 26. 16:19
 23/25 A kérdező kommentje:

Felvételt nyertem egy céghez, 2 hét múlva lesz egy személyes interjúm velük, utána visszajövök Hollandiába, elintézek 1-2 dolgot, van erre 2 hetem. Melbourne-ban lesz a munka, 24$/h fognak alkalmazni. Műszakpótlék jár, mert 3 műszakos a munka.

Szállásom ideiglenesen a munkaadó által lesz, míg nem találok magamnak privát szobát helyben, amit bérelhetek.

Jöhetnek most a kritikák, bármi, mert nem akarom, hogy meglepetés érjen!

2022. szept. 9. 14:15
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Bagpacker? Gondolom perfekt vagy angolból :D
2022. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 NTBS ***** válasza:
Nyelvtudás, szakmai tudás, tapasztalat, vízum.
2022. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!