Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliába kell útlevél úgy...

Ausztráliába kell útlevél úgy mint USA-ba?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

A schengeni térségen kívül mindenhová kell útlevél.

Sőt, sok helyre (köztük Ausztráliába) még vízum is.

2023. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerbiába sem kell...
2023. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
99%
Ausztráliába kell, de több olyan Schengenen kívüli ország is van, ahova nem kell, pl. az összes olyan EU tagállam, mely nem tagja a Schengeni övezetnek, pl. Románia, Bulgária, Ciprus, Málta. Illeve az EU-n kívül is vannak olyan országok ahova elég a személyi, mint a fent említett Szerbia, vagy pl. Törökország, Georgia, Albánia, Bosznia, Macedónia.
2023. júl. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

1. vagyok, valóban csak nagy vonalakban írtam ezt a schengeni térséget, mert nem voltam biztos benne, hogy pontosan hogy érti a kérdező...

Mármint hogy mit gondol, ha nem útlevél kell, akkor vajon mi?

Mivel továbbra sem reagált, nem tudom, hogy tényleg személyivel szeretett-e volna Ausztráliába menni... 🙂

2023. júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


Nyilvánvalóan útlevelet kérdeztem, nem személyit. Elmentem volna személyivel is, ha csak az kellene.

2023. júl. 29. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Igen, pont így értettem én is. Hogy mi kellene, ha nem útlevél. Vagyis hogy minek létezne útlevél, ha a világ másik felén lévő, Magyarországgal szinte semmilyen gazdasági, politikai stb. kapcsolatban nem lévő Ausztráliába sem kellene.


De nyilván a válaszom lényege így is az volt, hogy igen, Ausztráliába kell útlevél, sőt, még vízum is.

2023. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
80%
Ausztráliába kell útlevél és vízum is.
2023. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!