Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Milyen féltelek mellett...

Milyen féltelek mellett tudnék letelepedni Ausztráliában?

Figyelt kérdés
Szép napot mindenkinek! Először is teljesen komolyan gondolom ezt az egészet így kérlek titeket, hogy kizárólag komoly válaszokat írjatok! köszönöm.Szóval úgy gondolom hogy Magyarországon az embernek nincs jövője(legalábbis nekem biztos nincs), ezért szeretném minél előbb elhagyni szerény kis országunkat és minél messzebbre költözni.Ausztrália már régóta vonzó számomra.Sokkal jobbak a természeti adottságai, mint Mo-nak, az életszínvonalról és az emberek hozzáállásáról már nem is beszélve,Hosszasan sorolhatnám, hogy miért szeretnék kiköltözni, de röviden tömören ennyi.De a lényeg.Egy szimpla érettségivel és közepes angol tudással(amit folyamatosan fejlesztek)lehetséges lenne?Illetve tudom, hogy létezik ez a bizonyos pontrendszer.Ez pontosan hogyan működik?És Ausztrálián belül mi lenne a legjobb választás?Sydney? Perth?Melbourne?
2023. okt. 30. 15:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Leginkább az érdekelne, hogy milyen munkalehetőségek állnának rendelkezésre?
2023. okt. 30. 15:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ahol pontrendszer van, ott nem olyanokat keresnek, akiknek érettségije van és közepes nyelvtudása. Próbálkozz az EU-n belül. Hollandia, Írország, Málta stb!
2023. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy ausztrál állampolgárt, aki hajlandó házasodni veled.
2023. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet komolyan venni. Milliok probalkoznak jobb adottsagokkal, es nem sikerul mindnek.
2023. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 scamdemic ***** válasza:
70%
Féltesz? Engem nem kell félteni.
2023. nov. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ausztrália alapból nem egy befogadó ország. Èretsègivel meg semmit nem fognak neked ajánlani. Munkaválalási vizumot meg foleg senki nem fog tamogatni. EU ban van eselyed es jobb eselyekkel is indulsz.

nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

36 eve elek itt, akkor meg konnyebb volt idekerulni. ma mar minimum felso szintu angol nyelvtudas es hianyszakma valamint megfelelelni a nagyon szigoru pontrendszernek ezek a feltetelek.

en politikai menekult voltam kulonleges statusszal de ma mar erre nincs lehetoseg Europabol kiveve ha Ukrajnabol jon az illeto.

nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pista bácsi! 🇦🇺😪
jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szia!:) Van Facebookon egy csoport, ahol ebben jártas emberek vannak, ők tudnak neked segíteni. Nem nehéz, csak sok papírmunka. És persze kitartás.2 hete jöttem haza Ausztráliából, több mint 1 hónapot töltöttem kint és most én is azon dolgozok, hogy kiköltözhessek.
febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Idehaza nem boldogulsz kint se fogsz. Arra nem vetted a fáradtságot, hogy idehaza szakmát tanulj, ami ingyenes. 2 OKJ szakmát ingyenes kitanulhatsz és máris jobbak lennének az esélyeid az életben.

Ausztráliába így se tudnál kimenni, de nem csak a semmit érő érettségid lenne (amit csak azért erőltetnek az iskolák, mert több pénzt kapnak érte).

márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!