Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliába segít kiköltözni...

Ausztráliába segít kiköltözni középiskolába járni a Duna Rapszóda? Vagy csak 18 év felettieket szállítanak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
hogy mivan?lehet énvagyok szövegértésből nulla de ez elég értelmetlenre sikeredett
2010. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en nem lattam, hogy lenne gimnaziumi programjuk, ettöl meg felveheted velük a kapcsolatot e-mail-ben es megkerdezheted. De, amit biztosan tudok, hogy Ausztraliaban a tanulo vizumhoz szükseges annyiszor ezer dollar a szamladon, ahany honapra kervenyezed a vizumot..
2010. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

..és 400ezer a repülő csak oda. messzebb nem tudtál menni? :)

úgy tudom egyébként 18 alatt nem pálya.

2010. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen muszály, mert oda szeretnék majd költözni de ehhez előbb ismerkedni is akarok kicsit az országgal és iskolába szeretnék járni oda:D

köszi a válaszokat

2010. dec. 22. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
muszáj...
2010. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 millió Ft minimum egy év, ugye azt tudod?


-.-

2010. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rabszóga? öreg bármit is igérnek ne menj!
2010. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
73%

Mi ez a nagy divat Ausztrália iránt? Lépten-nyomon azt lehet látni, hogy mindenki oda akar menni.

Azt hiszitek, hogy ott kolbászból van a kerítés? Gondolkozzatok már! Ott sem adnak semmit ingyen, ugyanúgy dolgozni kell, talán jobban megbecsülik az ember munkáját, mint itthon, HA SZERENCSÉD VAN.

Ausztrália egyébként Svájchoz hasonlít, ha az állam felépítését nézzük. Én inkább Svájcba szeretnék költözni, bár valószínű, hogy -Ausztráliához hasonlóan...- talán csak akkor lehetséges ez, ha beházasodunk oda.

Ha nagyon el akartok menni itthonról, akkor menjetek ki mondjuk Ausztriába, ha angolt akartok tanulni, akkor Máltára. Nem olyan elviselhetetlen a távolság, nem is olyan vészes összeg, utóbbit én is megjártam, egy évig ott tanultam, és maga volt a megtestesült álom.

Bocs az elején a kirohanásomért.

15/L

2011. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!