Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Van esély rá, hogy négy...

Joe74 kérdése:

Van esély rá, hogy négy gyerekkel meg a feleségemmel kivándoroljak ausztráliába?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem tudom mi kell hozzá a pénzen kívül, valaki tudna segíteni legalább abban ,hogy mi a menete a kivándorlásnak
2011. febr. 11. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ausztráliába igen nehéz kivándorolni, nagyon szigorú feltételek vannak, többek közt csak 40 éven aluliakat fogadnak, tökéletesen kell a nyelvet beszélni, megfelelö végzettség szükséges, és ezen kivül még rengeteg hasonló követelményt kell teljesiteni.
2011. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez egy ausztrál bevándorlási ügynök honlapja, le van írva minden, amit tudni kell

2011. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Szerintem csak az alám polgárságot kel elintézni mert Unión belül van.(Nem értek az ilyenekhez)
2011. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az létszik, hogy nem értesz hozzá... Ausztrália az Unión belül? Nem Ausztriáról beszélünk, még csak nem is Európáról, hanem egy másik földrészről....
2011. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Dumb es Dumber:

"Aaaahhh!!! Ausztria!!! A kenguruk foldje..."

2011. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Miért pont ausztráliába akarsz ki vándorolni,ráadásul családostól?


Egyébként általánosságban véve a kivándorlás menete a következő:


1,keresek egy kapcsolatot (közvetítőt) esetleg ismerőst,rokont az adott országban aki fel tud világosítani a dolgok menetéről és esetlegesen fogadni tud,segíteni tud a hivatalos ügyek,papír munkák elintézésében és nem utolsó sorban,tud melót,szállást szerezni.


2.ha a minden tiszta és adott,akkor EGYEDÜL ki megyek és ha minden sinen van:


-minden papír rendben van

-van állandó munkám

-tudom hogy mennek a dolgok

-tudok lakást,helyet,kényelmet biztosítani a családomnak


akkor ki hozom magam után a családot.


Most komolyan hova akarsz 4 gyerekkel ki vándorolni?

Először TE egyedül menj ki bárhova is akarsz és ha minden sinen van utána vidd a családot.


Komolyan nem értem egyesek mit gondolnak,én UK-ban élek és rendszeresen fel keresnek olyanok,akikkel 1000 éve nem találkoztam hogy szeretnének családdal együtt ki költözni 1-2-3 gyerek,feleség,kutya,macska még olyan is volt aki az anyósát is hozni akarta mondván "nélkülük nem"...Elképesztőek egyesek.


Szerinted melyik közvetítő,vagy rokon,barát fogja az egész családodat el szállásolni?

De ha ez adott lenne,szerinted mennyibe kerülne egy olyan szállás ahol 4 gyerekkel elférsz és magán szférád is van szóval nem egy munkás szállón laknál idegen emberek tucatjaival össze zárva?Vagy ilyen helyre is vinnéd a 4 gyereket?De tegyük fel minden kényelem adott.Mi a garancia arra hogy te és a feleséged is azonnal kaptok munkát?De ha kaptok is azonnal,hova rakod a 4 gyereket még az iskolához szükséges papírokat el intézik?És még sorolhatnám....


Most nem kötekedni akarok,csak felnyitni a szemed hogy azért ez nem így megy hogy fogom a gyereket az asszonyt és el indulok az ismeretlen felé.


Persze más ha a munkahelyed helyez át,vagy konkrét állás ajánlatod van egy cégtől..De mivel ezt a kérdést fel tetted,gondolom nem ilyesmiről van szó és még csak kapcsolatokkal sem rendelkezel az adott országban.Máskülönben nem tetted volna fel ezt a kérdést,mert tudnál informálódni a kapcsolatodtól.


Szóval,kapcsolatok,ismerettség nélkül hova akarsz te menni 4 gyerekkel?Ajánlat lehet van,de az vagy igaz vagy nem.Az csak akkor fog kiderülni ha oda érsz.Ha átvágnak vagy nehezen indulnak be a dolgok,mit csinálsz 4 gyerekkel?Gondolkozz már..

2011. márc. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A legjobb lenne, ha még a kivándorlás előtt megpróbálnál találni egy állást, és egy szállást, hogy már legyen biztos helyed a kiutazáskor.

De sokkal jobb lenne egy közelebbi célpont neked, hiszen gondolom a fő ok a gazdasági helyzet, és szó szerint a világ másik oldalára elég borsos a repjegy ára is, hát még 6 darab.

2011. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha van pénz...
2013. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!